Një jetë e ndarë mes sërfit dhe modelingut, Zhulia Muniz çmend Rio De Zhaneron

Modelet nuk janë ndër femrat që preferojnë sportin. Shumica mendojnë vetëm për veshjet dhe “make up”…

Karriera e Çerçit në pikiatë, “trofeu” i vetëm është Federika Riçardi

Federika Rikardi vazhdon të marrë vëmendje të madhe nga mediet italiane. Bukuroshja prej disa vitesh është…

Viki Aisha, gjimnastja që la sportin për modelingun

Bota e sportit nuk është ajo që tregohet në ekranet e televizorëve dhe mbrëmjeve gala, ku…

Gnabri zbulon “trofeun” më të fundit, njihuni me Zhaklin Rene

Serzh Gnabri është një lojtar, i cili kujdeset shumë për jetën e tij private. Në llogaritë…

Sabia Boulahrouz e tepron, 40-vjeçarja e fiksuar pas futbollistëve pozon për “Playboy”

Sabia Boulahrouz është një ndër modelet më të njohura në Gjermani. Edhe pse 40 vjeç dhe…

Surpriza e nxehtë e Filipe Kutinjos, njihuni me kushërirën Tereza

Një tjetër yll po merr famë në familjen e futbollistit të njohur brazilian Filipe Kutinjo. Bëhet…

Maratonë seksi gjatë olimpiadës, atletja braziliane thyen heshtjen

Tre vite më parë atletja braziliane Ingrid Oliviera u përfshi në një skandal seksual gjatë olimpiadës…

Sensi vjen me surpriza, sjell në Milano një supermodele

Stefano Sensi është blerja e parë e Interit për merkaton e verës. Krahas mesfushorit italian në…

Bukuroshja që shokoi finalen e Champions-it, në Instagram po çmenden

Kinsei Volanski shokoi të gjithë botën teksa u fut në fushën e stadiumit “Wanda Metropolitano” gjatë…

Kasami shijon pushimet, bukuroshja Karmen e shoqëron

Pajtim Kasami dhe partnerja e tij Karmen Buendler janë ndër çiftet më të përmendura në rubrikat…

Federika Nargi gjithmonë e veçantë, paparacët nuk e lënë rehat

Federika Nargi vazhdon të marrë vëmendjen e rubrikave “gossip” në Itali. Bashkëshortja e Alesandro Matrit vazhdon…

Trofeu më i rëndësishëm i Valentino Rosit, Françeska s’ka konkurrencë

Tifozja më speciale e Valentino Rosit është padyshim e dashura e tij Françeska Sofia Novelo. Modelja…

E joshi me një mesazh në Instagram, Neres tregon historinë epike me modelen gjermane

Futbollisti brazilian, David Neres, po kalon një sezon të shkëlqyer në Holandë me Ajakstin. Paraqitjet e…

Tifozja më speciale e Polonisë, njihuni me bukuroshen Veronika Bielik

Kombëtarja polake e futbollit ka një mbështetëse shumë të veçantë si Veronika Bielik. Bukuroshja polake mori…

Partnerja e Bendtner në hall, paparacët e kapin mat në plazh

Partnerja e Niklas Bendntner Filine Roepstorf vazhdon të jetë në vëmendje të paparacëve anembanë planetit. Së…

Jolanta Kabau përzë Uesli Shnajderin, futbollisti pranon tradhtinë

Uesli Shnajder dhe bashkëshortja e tij Jolanta Kabau po kalojnë një moment krize. Sulmuesi i ka…

Viola Spiro “ndez” një tjetër televizion, projekti më i ri i moderatores

Viola Spiro është një emër mjaft i njohur për futbolldashësit shqiptarë. Bukuroshja nga Korça ka punuar…

Kristina Buçino e papërmbajtshme, romanca me “CR7” i përket së shkuarës

Modelja italiane Kristina Buçino ka një preferencë të veçantë për futbollistët. Vite më parë bukuroshja është…

Irina Shayk “tërbon” Instagramin, foto provokuese i shtang të gjithë

Irina Shayk është ndarë prej vitesh nga Kristiano Ronaldo.  Tanimë personi që i ka rrëmbyer zemrën…

Motra e Patrik Shik çmend instagramin, sa pak i lë imagjinatës

Patrik Shik nuk është i vetmi “VIP” në familjen e tij. Motra e futbollistit çek, Kristina…

Luftëtarja më e nxehtë e “UFC”, njhuni me Rakela Ostoviç

Rakel Ostoviç është një nga femrat më të famshme në sportin e arteve marciale  të kombinuara.…

Ingram i habit të gjithë, striptisja Raelynn e ka bërë të vetin

Basketbollisti i Los Angeles Lakers, Brandon Ingram, është kthyer në një personazh të rregullt të rubrikave…

E dashura e Joel Embiid i habit të gjithë, njihuni me modelen braziliane

Basketbollisti kamerunas Joel Embiid ka përkrah vetes një ndër femrat më të bukura në planet. Bëhet…

Çifti perfekt, Graciano Pele i marrosur pas Viki Vargës

Graciano Pele cilësohet si një nga futbollistët më të pashëm në planet, partnerja e tij Viki…

Fatlumi Aksel Vitsel shijon pushimet në Dubai me Rafaelën

Mesfushori 29-vjeçar i Dortmundit Aksel Vitsel, po shijon disa ditë pushimi në resortet luksoze në Dubai…

I dhuroi tre pikë Interit, sekreti i Lautaro Martinez është Agostina

Lautaro Martinez ishte heroi Interit në takimin ndaj Napolit, teksa shënoi golin që i dha ekipit…

Borinin e josh oferta kineze, por në fund vendos bukuroshja Erin

Sulmuesi i Milanit Fabio Borini është pranë transferimit në kampionatin kinez, ku skuadra e Shenzen FC…

Marsial i zënë ngushtë, modelja franceze i zbulon tradhtinë

Antoni Marsial nuk po kalon një moment të qetë në aspektin e jetës familjare. Kjo për…

Ish-sulmuesi i Partizanit zë mend, bukuroshja Tijana e “rikthen në binarë”

Disa prej jush mund ta mbajnë mend sulmuesin malazez Stefan Nikoliç, i cili iu bashkua Partizanit…

Dibala gjen shpirtin binjak, aktorja argjentinase i rrëmben zemrën

Prej pak muajsh, Paolo Dibala, ka prezantuar të dashurën e re me miliona fansat e tij.…

Plas sherri mes Dele Ali dhe Rubi Mae, modelja sërish në “treg”

Rubi Mae dhe Dele Ali janë parë duke debatuar në dalje të një lokali nate në…

Rio Ferdinand drejt martesës së dytë, Katie Wright i thotë po

Ish-futbollisti i Mançester Junajtid, Rio Ferdinand përjetoi një ferr të vërtetë, kur humbi gruan gruan e…

Çelsi – Mançester Junajtid, në tribuna luajnë “WAG”-sat

Të shtunën stadiumi “Stamford Bridge” do të jetë i mbushur me tifozë për të parë një…

Mbape shënon jashtë fushe, mediet zbulojnë lidhjen me Paulina Tanto

Ylli i PSG-së, Kilian Mbape, është parë duke shëtitur në Londër përkrah modeles së njohur franceze…

VIDEO / Futbollisti i kombëtares ruse në telashe, gruaja e “kap mat” në sauna

Denis Glushakov, mesfushori i kombëtares ruse dhe Spartakut të Moskës, po kalon një moment shumë delikat…

Pas debutimit me Romën, “objektivi” i radhës për Zaniolon është Zhinevra Lambruski

Mesfushori Nikola Zaniolo debutoi të mërkurën me fanellën e Romës, pasi u ble për pesë milionë…

Selma Pozo, gazetarja andaluziane që po çmend Spanjën

Gazetaret sportive në shtetin spanjoll shquhen për bukurinë e tyre. Më e famshmja është sigurisht, Sara…

Anka Gorodea, bukuroshja rumune që po çmend futbollistët e Serie A

Anka Gorodea deri para një viti ishte një modele e thjeshtë rumune. Por, tani 22-vjeçarja është…

Gruaja e CR7 lë me gojë të hapur publikun me veshjen në tapetin e kuq

Xhorxhina Rodrigez është padyshim një ndër fermat më seksi në planet. Bashkëshortja e Kristiano Ronaldos duket…

Çembërlejn në paterica, por Perri Eduards ia qetëson dhimbjet

Mesfushori i Liverpult Okslejd Çembërlejn po kalon disa muaj ferri pas dëmtimit të pësuar në gju…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online