Gnabri zbulon “trofeun” më të fundit, njihuni me Zhaklin Rene

Serzh Gnabri është një lojtar, i cili kujdeset shumë për jetën e tij private. Në llogaritë e rrjeteve sociale të gjermanit ka vetëm foto të makinave ose veshjeve të tij të shumta dhe asnjë detaj mbi njeriun e tij të zemrës. Futbollisti i Bajernit i ka dhënë fund aludimeve, pasi është parë për herë të parë në një event publik me aktoren Zhaklin Rene. Foto e të dyve është përhapur në të gjitha rubrikat e gossip-it në mediet gjermane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online