Selma Pozo, gazetarja andaluziane që po çmend Spanjën

0

Gazetaret sportive në shtetin spanjoll shquhen për bukurinë e tyre. Më e famshmja është sigurisht, Sara Karbonero, e cila është njëkohësisht dhe gruaja e ish-portierit të kombëtares spanolle Iker Kasijas.

Por, kohët e fundit një emër i ri ka dalë në skenë. Ajo quhet Selma Pozo, vetëm 21-vjeç nga Sevilja. Bukuroshja andaluziane momentalisht mbulon departmentij e MotoGP, por pritet që shumë shpejt të firmos një kontratë me kompaninë televizive “Bein Sports”, ku do të punojë si prezantuese e emisioneve të Primera Divizion.

 

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.