Karriera e Çerçit në pikiatë, “trofeu” i vetëm është Federika Riçardi

Federika Rikardi vazhdon të marrë vëmendje të madhe nga mediet italiane. Bukuroshja prej disa vitesh është në një lidhje me futbollistin Alesio Çerçi me të cilin ka dhe dy fëmijë.

Dy shtatzënitë nuk kanë ndikuar fare te bukuroshja italiane që vazhdon të habisë me format e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online