Çelsi – Mançester Junajtid, në tribuna luajnë “WAG”-sat

0

Të shtunën stadiumi “Stamford Bridge” do të jetë i mbushur me tifozë për të parë një nga përballjet më mitike të futbollit anglez. Atë ndaj Çelsit të Sarrit dhe Mançesterit të Zhoze Murinjos. Fitorja kërkohet me çdo kusht nga secili klub, ndërsa kundërshtarët e tjerë shpresojnë për një barazim.

Por, përveç përballjes në fusha është dhe ajo në tribuna, ku do të ulen gratë e futbollistëve më të pasur në Angli. Është e sigurt që ato do tërheqin vëmendjen e shumë fotografëve.

Sem Smolling – Bashkëshortja e Kris Smolling

Alis Kambelo- Bashkëshortja e Albaro Moratës

Maria Sualaes- E dashura Pol Pogbas

Daniela Simën- E dashura e Çesk Fabregas

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.