GO TECH
ECO MARKET
QËNDRO NË SHTËPI. ECO MARKET VJEN TEK TI NË KËTO DITË TË VËSHTIRA.
POROSIT SHPORTËN TËNDE USHQIMORE KUDO QË NDODHESH NË ADRESËN: BLI.ECOMARKET.AL
PAGESA NË MOMENTIN E DORËZIMIT
PËR POROSI KONTAKTONI NË KËTO NUMRA:
068 48 43 444 DHE 068 54 87 777

Orë pas ore

Stafi i Sport Ekspres

Klaudio NDRECA – Kryeredaktor

Armend Pire – Gazetar

Halit Delibashi – Gazetar

KATEGORIA SUPERIORE

KATEGORIA SUPERIORE

KUQEZI

Kategoria I & II

FUTBOLL BOTA

1 of 3,753

KUPAT E EUROPES

GO TECH
ECO MARKET
QËNDRO NË SHTËPI. ECO MARKET VJEN TEK TI NË KËTO DITË TË VËSHTIRA.
POROSIT SHPORTËN TËNDE USHQIMORE KUDO QË NDODHESH NË ADRESËN: BLI.ECOMARKET.AL
PAGESA NË MOMENTIN E DORËZIMIT
PËR POROSI KONTAKTONI NË KËTO NUMRA:
068 48 43 444 DHE 068 54 87 777

Orë pas ore

Stafi i Sport Ekspres

Klaudio NDRECA – Kryeredaktor

Armend Pire – Gazetar

Halit Delibashi – Gazetar

OPINIONE

GOSSIP

EKSTRA TIME

Kombetaret

1 of 575

SPORTE TE TJERA

Justin Gaethje kërkon të bëjë të pamundurën: Do ta gjakos Khabibin, ai nuk është i…

28 e provuan, por 28 dështuan. Khabib Nurmagomedov ka një rekord fantastik e të pamposhtur 28-0. Kampioni i botës i…

VIDEO/ Aksidenti i rrezikshëm nxjerr edhe Latifin jashtë piste, Formula 1 ngre 2…

Gara e Toskanës nuk ka shkuar aspak mirë për shumë prej pilotëve të Formula 1. Gjithçka nisi vërtetë keq, teksa që…

I propozoi të dashurës për martesë, McGregor dënohet për tentativë për përdhunim…

Telashet nuk i kanë shpëtuar asnjëherë ish-kampionit të botës në UFC, Conor Mcgregor, i cili ditën e sotme është…

Bashkimi vjen vetëm nga sporti, tashmë edhe volejbolli bën bashkë Shqipërinë me…

Mbrëmja e djeshme ishte historike për të gjithë shqitparët, që tashmë do kenë mundësinë të shohin ekipet e…

“Ne nuk jemi të mëdhenj as kur jemi bashkë”! Një lexim mes rreshtave, Rama kërkon…

Nga Klaudio Ndreca Politikanët e shohin gjithçka të mundshme dhe çdo situatë që kanë për të zgjidhur, si një…

HISTORIKE/ Kosova dhe Shqipëria me një ligë të përbashkët, Edi Rama zbulon logon e…

Nga Klaudio Ndreca Shqipëri e madhe konsiderohet nga fqinjët tanë që gjithmonë janë të frikësuar nga kjo ide e…

PERSONAZH