GO TECH
ECO MARKET
QËNDRO NË SHTËPI. ECO MARKET VJEN TEK TI NË KËTO DITË TË VËSHTIRA.
POROSIT SHPORTËN TËNDE USHQIMORE KUDO QË NDODHESH NË ADRESËN: BLI.ECOMARKET.AL
PAGESA NË MOMENTIN E DORËZIMIT
PËR POROSI KONTAKTONI NË KËTO NUMRA:
068 48 43 444 DHE 068 54 87 777

Orë pas ore

Stafi i Sport Ekspres

Klaudio NDRECA – Kryeredaktor

Armend Pire – Gazetar

Halit Delibashi – Gazetar

KATEGORIA SUPERIORE

KATEGORIA SUPERIORE

KUQEZI

Kategoria I & II

FUTBOLL BOTA

1 of 4,152

KUPAT E EUROPES

GO TECH
ECO MARKET
QËNDRO NË SHTËPI. ECO MARKET VJEN TEK TI NË KËTO DITË TË VËSHTIRA.
POROSIT SHPORTËN TËNDE USHQIMORE KUDO QË NDODHESH NË ADRESËN: BLI.ECOMARKET.AL
PAGESA NË MOMENTIN E DORËZIMIT
PËR POROSI KONTAKTONI NË KËTO NUMRA:
068 48 43 444 DHE 068 54 87 777

Orë pas ore

Stafi i Sport Ekspres

Klaudio NDRECA – Kryeredaktor

Armend Pire – Gazetar

Halit Delibashi – Gazetar

OPINIONE

GOSSIP

EKSTRA TIME

Kombetaret

1 of 704

SPORTE TE TJERA

Florian Marku zbret në ring dhe zyrtarizon datën, ja kundërshtari i tij: Ka 19…

Boksieri shqiptar Florian Marku do të rikthehet në arenën e boksit për të gëzuar dhe njëherë tifozët kuqezi. Lajmin…

Shokuese/ Kampioni i botës ndalet nga boksieri amator, në ndeshjen pa rregulla…

Floyd Mayëeather ka shokuar mbarë botën e boksit, teksa përfundoi në barazim me amatorin Logan Paul. Fitorja e ish…

VIDEO/ Formula 1 ishte dramatike! Garë e çmendur në fund, Verstapen dhe Hamilton…

“Formula 1” ka vazhduar me garën për të diskutuar fituesin në Baku, Azerbajxhan. Ky kampionat duket se do të ndahet…

Një karrierë e re për Khabib? Hoqi dorë nga UFC, vjen kontrata nga ekipi i…

Vdekja e babait bëri që Khabib Nurmagomedov të heqë dorë përfundimisht nga sporti i arteve marciale të përziera dhe…

“Ariu shqiptar nuk ndalet”! Reshat Mati fiton edhe ndaj Ryan Pino, nuk…

Boksieri shqiptar Reshat Mati ishte përballë Ryan Pino mëngjesin e sotëm, ku arriti te fitojë me vendim gjyqtarësh.…

Momenti i “ariut shqiptar”! Reshat Mati zbret në ring, nuk ka asnjë…

"Ariu shqiptar" Reshat Mati do të rikthehet në arenën e boksit të shtunën në mbrëmje. Përballë tij djaloshi…

PERSONAZH