Federika Nargi gjithmonë e veçantë, paparacët nuk e lënë rehat

0

Federika Nargi vazhdon të marrë vëmendjen e rubrikave “gossip” në Itali. Bashkëshortja e Alesandro Matrit vazhdon të ruajë format fantastike pavarësisht lindjeve të dy fëmijëve.

Së fundmi modelja e njohur shfrytëzoi rritjen e temperaturave në vendin fqinj dhe u pa me bashkëshortin dhe shoqërinë në plazh. Natyrisht nuk munguan as paparacët që kishin gati aparatet e tyre fotografike.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online