Marsial i zënë ngushtë, modelja franceze i zbulon tradhtinë

Antoni Marsial nuk po kalon një moment të qetë në aspektin e jetës familjare. Kjo për shkak të disa fotove dhe mesazheve që futbollisti i Mançester Junajtid i ka dërguar një modeleje francezë, ndërkohë që bashkëshortja e tij ishte në muajin e tetë të shtatzënisë.

Mbetet për t’u parë se cili do të jetë efekti i këtij lajmi në lidhjen e Marsial me prezantuesen televizive Melani Kruz. Duhet theksuar që kanë qenë pikërisht Kruz ajo që ka shkaktuar që të përfundojë martesa e parë e Marsial.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online