Rio Ferdinand drejt martesës së dytë, Katie Wright i thotë po

Ish-futbollisti i Mançester Junajtid, Rio Ferdinand përjetoi një ferr të vërtetë, kur humbi gruan gruan e tij Rebeka Elison nga kanceri i gjirit, tri vite më parë. Por, në jetë duhet të tregohesh i fortë dhe të vazhdosh përpara, pavarësisht vështirësive.

Së fundi Ferdinand ka shpërndarë me fansat një lajm të gëzueshëm. 39-vjeçari do të martohet sërish. Fatlumja është aktorja e njohur angleze Katie Wright. Lidhja e çiftit ka filluar më shumë se një vit më parë

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online