Fatlumi Aksel Vitsel shijon pushimet në Dubai me Rafaelën

Mesfushori 29-vjeçar i Dortmundit Aksel Vitsel, po shijon disa ditë pushimi në resortet luksoze në Dubai së bashku më partneren e tij Rafaela Sabo. Çifti është njohur që në adoleshencë dhe tani janë bërë prindër të dy fëmijëve.

E çfarë mund të kërkojë Vitsel më shumë nga jeta. Një karrierë e suksesshme në futboll dhe qershia mbi tortë është Rafaela, që është përherë pjesë e listave të grave më të bukura të futbollistëve.

p

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online