Çifti perfekt, Graciano Pele i marrosur pas Viki Vargës

Graciano Pele cilësohet si një nga futbollistët më të pashëm në planet, partnerja e tij Viki Varga nuk ka se si të ngelet pas në këtë aspekt. Bukoroshja hungaraze është një bukuri e rrallë dhe jo më kot ka ndërtuar një karrierë të suksesshme në fushën e modelingut.

Viki është me fat që ka njeriun e zemrës një mashkull si Graciano Pele, por e njëjta gjë vlen edhe për sulmuesin Italian, i cili ka në krah të vetes një femër të rrallë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online