Borinin e josh oferta kineze, por në fund vendos bukuroshja Erin

0

Sulmuesi i Milanit Fabio Borini është pranë transferimit në kampionatin kinez, ku skuadra e Shenzen FC është e gatshme t’i ofrojë një pagë dyfish më të lartë nga sa merr aktualisht te kuqezinjtë.

Problematika më e madhe e kësaj transferta mendohet të jetë gruaja a lojtarit, modelja Erin Borini. Milano është qyteti perfekt për karrierën e një modeleje dhe kalimi në Kinë do të ishte diçka tepër negative për karrierën e saj. Gjithsesi sulmuesit i mbeten edhe disa javë për ta bindur njeriun e zemrës.

View this post on Instagram

@swimwear365 campaign! ?? love this Fluro one! X

A post shared by Erin Borini (@erin_borini) on

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.