Motra e Patrik Shik çmend instagramin, sa pak i lë imagjinatës

Patrik Shik nuk është i vetmi “VIP” në familjen e tij. Motra e futbollistit çek, Kristina Shikova, është gjithashtu një person që nuk i mungon fama dhe vëmendja e mijërave fansave.

Bukuroshja çeke prek vitesh ndjek karrierën si modele dhe merr pjesë në shumë reklama të veshjeve intime dhe produkteve kozmetike. Në llogarinë e saj në Instagram, Kristina ka 100 mijë ndjekës, të cilët i ka joshur me anë të fotove provokuese që të shpeshta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online