Bukuroshja që shokoi finalen e Champions-it, në Instagram po çmenden

Kinsei Volanski shokoi të gjithë botën teksa u fut në fushën e stadiumit “Wanda Metropolitano” gjatë minutave të para të finales së Champions-it.

Veshja provokuese e bukuroshes amerikane tërhoqi vëmendje masive në internet dhe në harkun e një ore në llogarinë e saj në Instagram iu shtuan 300 mijë ndjekës të rinj.

Një tjetër detaj interesant i Kinseit është fakti që ajo është e dashura e Youtube-rit amerikano-rus Vitali Zdorovetski, person ku që 5 vite më parë u fut në fushë gjatë finales së Botërorit “Brazil 2014”.

Po ·

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online