VIDEO / Futbollisti i kombëtares ruse në telashe, gruaja e “kap mat” në sauna

Denis Glushakov, mesfushori i kombëtares ruse dhe Spartakut të Moskës, po kalon një moment shumë delikat në aspektin familjar. Futbollisti 31-vjeçar ka marrë vëmendjen e medieve ruse, por edhe atyre ndërkombëtare, pasi u kap mat nga gruaja e tij në një sauna, ku ishte në praninë e një femre tjetër, madje i gjithë incidenti është i regjistruar me pamje filmike.

Për momentin nga palët nuk është njoftuar divorci, pra ka ende shpresa se çifti, që ka dhe dy fëmijë mund të shmangë përfundimin e parakohshëm të martesës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online