Surpriza e nxehtë e Filipe Kutinjos, njihuni me kushërirën Tereza

Një tjetër yll po merr famë në familjen e futbollistit të njohur brazilian Filipe Kutinjo. Bëhet fjalë për kushërirën e tij Tereza Kutinjo. Bukuroshja braziliane ka tërhequr vëmendjen e shumë medieve në Brazil me anë të bukurisë dhe formave të saj. Karriera e saj në fushën e modelingut, dhe me siguri do të korrë sukses.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online