Irina Shayk “tërbon” Instagramin, foto provokuese i shtang të gjithë

Irina Shayk është ndarë prej vitesh nga Kristiano Ronaldo.  Tanimë personi që i ka rrëmbyer zemrën  është aktori amerikan me famë botërore Bredli Kuper. Bukoroshja ruse vazhdon të jetë një ndër modelet më të paguara në planet.

33-vjeçarja nuk ngurron të ndajë format seksi me mijëra fanset e saj në “Instagram”. Megjithatë, postimi i fundit i ruses është tepër provokues. Një foto me sfond bardhezi dhe bikini tejet të holla, që i lënë shumë pak vend imagjinatës.

https://www.instagram.com/p/BtY9rYGnDfu/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/BirdBc9j8_-/?utm_source=ig_web_copy_linkhttps://www.instagram.com/p/BcKQjxdDJG8/?utm_source=ig_web_copy_link

 

https://www.instagram.com/p/BcKQjxdDJG8/?utm_source=ig_web_copy_link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online