Irina Shayk “tërbon” Instagramin, foto provokuese i shtang të gjithë

0

Irina Shayk është ndarë prej vitesh nga Kristiano Ronaldo.  Tanimë personi që i ka rrëmbyer zemrën  është aktori amerikan me famë botërore Bredli Kuper. Bukoroshja ruse vazhdon të jetë një ndër modelet më të paguara në planet.

33-vjeçarja nuk ngurron të ndajë format seksi me mijëra fanset e saj në “Instagram”. Megjithatë, postimi i fundit i ruses është tepër provokues. Një foto me sfond bardhezi dhe bikini tejet të holla, që i lënë shumë pak vend imagjinatës.

View this post on Instagram

@intimissimiofficial

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

View this post on Instagram

?

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

 

View this post on Instagram

morningzzzz?

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.