Blog

“Rei Manaj të mos shkojë te Beshiktashi apo Fenerbace, do të rrijë në stol”! Bayazit: Trabzonspori do të ishte mundësi e mirë për të

Dy lojtarët më në formë për momentin dhe më të komentuar nga mediat dhe tifozët shqiptarë,…

“Një mburojë”! Media italiane e shpall Berat Gjimshitin lojtarin më të mirë te Atalanta kundër Milanit: E nxorri Giroud komplet jashtë loje

Atalanta ia doli që të marrë një barazim në transfertë kundër Milanit. Kuqezinjtë e kërkonin me…

“Do të kishte konkurrencë me Arda Guler dhe Calhanoglu”! Gazetari turk: Nëse Ernest Muçi do të ishte turk, do të ftohej nga Kombëtarja e Turqisë

Dy lojtarët më në formë për momentin dhe më të komentuar nga mediat dhe tifozët shqiptarë,…

“Këto janë penalltitë që u pëlqejnë shumë TV”! Milani e sheh veten të vjedhur, trajneri i Atalantës: Janë dhënë shumë penallti të tilla

Milani ka barazuar me shifrat 1-1 ndaj Atalantës, në një ndeshje që shkaktoi shumë polemika. Kuqezinjtë…

Milani heq dorë nga lufta për titullin kampion, nuk ia del dot të mposht Atalantën

Milani nuk ka shkuar më shumë se barazimi kundër Atalantës. Leao do të shënonte një gol…

“Dështojnë një vit më vonë në ekipe të mëdha”! Në Turqi tregojnë se golat e shumtë të Rei Manajt nuk janë çudi: Ka ndodhur për 25 vite radhazi te ne

Dy lojtarët më në formë për momentin dhe më të komentuar nga mediat dhe tifozët shqiptarë,…

“Do të ishte sikur t’i kesh vendosur një raketë në çantën e shpinës”! Në Turqi tregon si Ernest Muçi mund t’i marrosi të gjithë te Beshiktash: Gol kundër Galatasarait

Dy lojtarët më në formë për momentin dhe më të komentuar nga mediat dhe tifozët shqiptarë,…

“Ernest Muçi do të shkëlqente te Evertoni ose Aston Villa”, Kaan Bayazit: Do të shkojë në Premier League kur të jetë 25-vjeç

Dy lojtarët më në formë për momentin dhe më të komentuar nga mediat dhe tifozët shqiptarë,…

VIDEO/ Asllani tregoi klasin e tij në goleadën e Interit ndaj Leçes, zikaltrit sigurojnë fitoren e 10 radhazi

Interi ka mposhtur lehtësisht Leçen në javën e 26 të Serisë A. Zikaltrit kanë fituar me…

“E humbëm ndeshjen nga një episod”, Shehi flet pas humbjes: Mërzitja është e pranshme, nuk dua të qaj për mungesat

Partizani bie në Korçë. Të kuqtë janë larguar me një humbje minimale 0-1 nga juglindja. Ishte…

Mposhti Partizanin në Korçë, Gvozdenoviçi: Do festojmë pak sot dhe do mendojmë për Laçin, nuk është koha të flasim për ‘final four’-in

Partizani bie në Korçë. Të kuqtë janë larguar me një humbje minimale 0-1 nga juglindja. Ishte…

VIDEO/ Partizani bie në Korçë, Skënderbeu kap Tiranën në renditje dhe ‘final four’ është vetëm 1 pikë larg

Partizani bie në Korçë. Të kuqtë janë larguar me një humbje minimale 0-1 nga juglindja. Ishte…

VIDEO/ Asllani jep asist të përsosur në Serinë A, Lautaro Martinezi i jep meritat e golit

Kristjan Asllani ka dhënë asistin e tij të dytë me fanelën e Interit. Mesfushori shqiptar e…

LIVE/ GOOOOOOOOOOL! Ernest Muçi gjen të parin me Beshiktashin, djaloshi i artë që u prodhua në Shqipëri (VIDEO)

LIVE, Isntabulspor-Beshiktash 0-2 Muçi 54′ Ernest Muci goal Besiktas byu/Albaniafootball insoccer

E FUNDIT/ Vjen momenti për Kristjan Asllanin, mesfushori shqiptar e nis nga minuta e parë kundër Ramadanit

Pas shumë ndeshjesh pritjeje, ka mbërritur momenti për Kristjan Asllanin. Mesfushori shqiptar është përzgjedhur titullar në…

“Na u ul automati, gabim i pafalshëm te goli i dytë”, Devolli nuk dorëzohet: Janë edhe 33 pikë në lojë

Erzeni ka marrë tre pikë mjaft të vlefshme ndaj një kundërshtari të drejtpërdrejtë si Kukësi. Verilindorët…

Përmbysi Kukësin në transfertë, Bejzade: Për ne ishte një ndeshje finale

Erzeni ka marrë tre pikë mjaft të vlefshme ndaj një kundërshtari të drejtpërdrejtë si Kukësi. Verilindorët…

VIDEO/ Erzeni përmbys Kukësit brenda 4 munutave, shijakasit fitojnë duelin për mbijetesën

Erzeni ka marrë tre pikë mjaft të vlefshme ndaj një kundërshtari të drejtpërdrejtë si Kukësi. Verilindorët…

“Kam djem që jetojnë për futbollin”, Martini flet pas barazimit: E dinim forcën e Egnatias

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura përballja e sotme mes Egnatias dhe Teutës. Bregdetarët ia dolën…

“Lojtarët e mi janë më të mirët në Shqipëri”, Tetova kënaqet edhe me barazimin: Sot kishim gjithçka, lu.ftë dhe futboll të bukur

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura përballja e sotme mes Egnatias dhe Teutës. Bregdetarët ia dolën…

VIDEO/ Arbitri i anulloi golin në fundin e ndeshjes dhe i prish festën Rrogozhinës, Egnatian nuk fiton për të 4-tën herë radhazi

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura përballja e sotme mes Egnatias dhe Teutës. Bregdetarët ia dolën…

E FUNDIT/ Forcat e rendit boshatisin stadiumin, tifozët shkaktuan ndërprerjen e ndeshjes Kukësi-Erzeni

Ndeshja mes Kukësit dhe Erzenit u ndërpre që në minutën e 64-t. Goli i përmbysjes së…

VIDEO/ Fitore në sekondat e fundit, Juventusi mposht Frozinonen dhe rikthehet në rrugën e duhur

Juventusi është rikthyer në rrugën e duhur, atë të fitoreve. Pas katër ndeshjeve radhazi pa fitore,…

Biletat e miqësores Suedi-Shqipëri do të dalin në shitje më datë 27 shkurt!

Shqipëria do të luajë më 25 mars ndaj Suedisë “në stadiumin “Friends Arena” të Stokholmit, duke…

LIVE/ GOOOOOOOL! Rei Manaj shënon tjetër gol, “turpëron” rivalin dhe kalon portierin (VIDEO)

LIVE, Sivaspor-Pendikspor 3-1 Manaj 69′ Pendikspor defense could not stop Rey Manaj! Sivasspor 3-1 Pendiksporpic.twitter.com/Lebgm1hzzr —…

UEFA tregon besim të madh, tre arbitre shqiptare do të gjykojnë Itali-Irlandë

Pasi shkruajtën historinë duke drejtuar për herë të parë një ndeshje të UEFA Women’s Champions League,…

“E kemi q… të gjithë bashkë këtë punë”! Manuel Neuer merr përgjegjësi: Nuk është faji i profesorit Tuchel se nxënësit marrin nota të dobëta

Portieri i Bayern Munichut, Manuel Neuer, ka komentuar vendimin e Thomas Tuchel për të dhënë dorëheqjen…

“Nuk ishim fenomenë, por nuk jemi bërë idiotë tani”, Alegri: 9 titujt kampionë radhazi kanë dro.guar realitetin

Juventusi do të përballet nesër me Frozinonen me synimin për t’u rikthyer në rrugën e fitoreve.…

Pak ditë më parë Tirana e shkarkoi nga detyra e trajnerit, bardheblutë i propozojnë rikthimin Ahmatajt

Julian Ahmataj u largua nga detyra e trajnerit pas humbjes në derbin e kryeqytetit. Vendin e…

Shkurti është muaji i Arsenalit! “Topçinjtë” fitojnë vetëm me goleada, 18 gola të shënuar dhe 2 të pësuar në 4 ndeshje

Arsenali ka marrë sot fitoren e 7 radhazi në Ligën Premier. Muaji shkurt është muaji i…

VIDEO/ Ishin duke humbur deri në minutën e 97, Keidi Bare jep asist në përmbysjen spektakolare të Espanjolit

Espanjoli ka mposhtur Eibarin në një duel të drejtpërdrejtë për vendin e dytë në La Liga…

“Disa lojtarë mendojnë se unë leh dhe nuk të kafshoj”, Spalletti: T’i lënë playstations-at në shtëpi, rrinë deri në 4 të mëngjesit duke luajtur

Luciano Spalletti është treguar i ashpër në një instervistë të dhënë së fundmi për “La Gazzetta…

VIDEO/ Kejni rikthen Bajernin në shinat e duhura, bavarezët fitojnë në minutat shtesë

Bajerni i Mynihut është rikthyer te fitorja. Pas tre humbjeve radhazi, bavarezët kanë arritur të sigurojnë…

Do të jetë kundërshtari i parë i Shqipërisë, Spaleti: Dua të fitoj Kampionatin Europian, pas tij dua edhe Botërorin

Italia do të luajë ndeshjen e parë në Euro 2024 kundër Shqipërisë. Axurrët e nisin rrugëtimin…

E bujshme/ Është lojtari i momentit te Shqipëria! Mund të bëhet shok ekipi me Ernest Muçin, Beshiktashi sheh për transferimin e Rei Manajt

Rei Manaj është lojtari i momentit te Shqipëria. Ky sulmues ka shënuar 13 gola në kampionat,…

Trajneri i Fulham “turpëron” Armando Brojën! E nxjerr në nxehje për 40 minuta dhe nuk e aktivizon për asnjë minutë kundër Man Utd

Armando Broja vazhdon me vuajtjet në Premier League. Pavarësisht ndryshimit të ekipit, jo vetëm që sulmuesi…

VIDEO/ Nedim Bajrami kthehet në nivel te Sasuolo pas shumë kohësh, mesfushori shqiptar dhuron asist me krosimin e katapultuar

Nedim Bajrami ka vuajtur shumë te Sasuolo pas atij shkëlqimi me Kombëtaren. Mesfushori shqiptar ka pasur…

Publikohet formacioni zyrtar i Fulham kundër Manchester United, asnjë surprizë të bukur për Armando Brojën

Fulham ka publikuar para pak minutash formacionin zyrtar për ndeshjen e sotme në Premier League. Një…

VIDEO/ Asnjë lojtar nuk futej se e donin…4+! Dënime të rënda për trukimin e ndeshjes në Serbi, 4 futbollistë kishin hedhur 10.100 euro në baste

Në Serbi, trukimi i ndeshjeve nuk ka ndërmend që të ndalojë dhe të zhduket si fenomen.…

Ledion Memushaj dhe Emiliano Ceka ndjekin kursin për UEFA PRO: Këtu është metodologjia e fundit e UEFA-s

Kursi për licencën e trajnerit UEFA PRO që është niveli më i lartë për një trajner…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online