Pas debutimit me Romën, “objektivi” i radhës për Zaniolon është Zhinevra Lambruski

0

Mesfushori Nikola Zaniolo debutoi të mërkurën me fanellën e Romës, pasi u ble për pesë milionë euro nga Interi gjatë merkatos së verës.

Mesfushori i talentuar është parë duke darkuar me modelen 20-vjeçare, Zhinevra Lambruski, e cila kohët e fundit ka fituar famë falë një blogu personal ku ndan me publikun veshjet e saj. Për të dyja palët po tregohen të matura dhe nuk dihet ende nëse kemi të bëjmë me një lidhje serioze apo flirt i theshtë.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.