Plas sherri mes Dele Ali dhe Rubi Mae, modelja sërish në “treg”

Rubi Mae dhe Dele Ali janë parë duke debatuar në dalje të një lokali nate në Londër. Mediet angleze kanë filluar të raportojnë se çifti ka hyrë në krizë prej disa muajsh dhe nuk do të jetë e largët dita ku të dyja palët t’i ndajnë rrugët.

Lidhja me futbollistin e Totenhemit e ka ndihmuar jo pak modelen 24-vjeçare, që tani është një nga emrat më të njohur të modelingut në Angli. Por, Dele Ali nuk ka qenë një partner besnik, pasi në të paktën dy raste ai është kapur mat me femra të tjera, por Rubi e ka falur në çdo rast.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online