Sabia Boulahrouz e tepron, 40-vjeçarja e fiksuar pas futbollistëve pozon për “Playboy”

Sabia Boulahrouz është një ndër modelet më të njohura në Gjermani. Edhe pse 40 vjeç dhe nënë e dy fëmijëve zonja gjermano-turke vazhdon të ushtrojë një partneritet me edicionin e gjerman të revistës së njohur “Playboy”.

Sabia më parë ka qenë e lidhur me futbollistin holandez Khalid Boularouz, me të cilin ka dhe dy fëmijët e saj, por lidhja u ndërpre pas katër vitesh martesë, pasi Sabia filloi një romance të re me një tjetër yll të kombëtares holandeze, bëhet fjalër Rafael Van der Vart, fatkeqësisht historia midis tyre ishte jetëshkurtër dhe nuk e mbushi dot një vit.

 

One thought on “Sabia Boulahrouz e tepron, 40-vjeçarja e fiksuar pas futbollistëve pozon për “Playboy”

  1. ESHTE ME EMIRE SE NJE 20 VJECE ……. DHE E JETON JETEN ME MIRE SE TA MBULOJE KOKEN ME CERCAF SI ARABET …..BEN CTE DOJE ME TRUPIN E VET ….. DONI TA FUSNI NE BURG ME METODAT KOMNISTE PER …PROP KUNDER KOMUNISTEVE ..APO SE BEN FOTO …. KJO QUHET DEMOKRACIE LIBERTE NE BOTE SHOKE KATNARE ….HE COJANI FOTO NEXHMIJE HOXHES DHE KOMUNISTAVE TA FUSININ NE BURG ….HA HA HA HA …KY GAZETARI OSE ESHTE KOMUNIST OSE COBAN QE JETON AKOMA NE SHEKULLIN E 17 ….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online