I dhuroi tre pikë Interit, sekreti i Lautaro Martinez është Agostina

0

Lautaro Martinez ishte heroi Interit në takimin ndaj Napolit, teksa shënoi golin që i dha ekipit zikaltër tre pikë. 

Përveç milionave tifozëve zikaltër goli ka lumturuar pafund dhe të dashurën e 21-vjeçarit, Agustina Gandolfo. Argjentinasja nuk ngurroi të ndante me fansat e saj në “Instagram” emocionet që po përjetonte pas golit që shënoi njeriu i zemrës.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.