Një jetë e ndarë mes sërfit dhe modelingut, Zhulia Muniz çmend Rio De Zhaneron

Modelet nuk janë ndër femrat që preferojnë sportin. Shumica mendojnë vetëm për veshjet dhe “make up” në çdo moment të ditës. Por, ka dhe përjashtime, si për shembull Zhulia Muniz Brandao.

Modelja braziliane krahas karrierës në modeling është gjithshtu e aposionuar pas sportit të sërfit. Ajo shihet shpesh në plazhet e Rio De Zhaneros, teksa ushtron këtë sport, që ndoshta do ta kishte ndjekur edhe si profesioniste në rast se nuk do të përfitonte famën që ka sot nga puna si modele bikinish.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online