Partnerja e Bendtner në hall, paparacët e kapin mat në plazh

0

Partnerja e Niklas Bendntner Filine Roepstorf vazhdon të jetë në vëmendje të paparacëve anembanë planetit.

Së fundmi modelja e famshme ishte duke shijuar pushimet në Meksikë me bashkëshortin e saj futbollist. Në horizont s’mund të mungonin fotografët, të cilët bënë disa fotografi edhe pse Filine ishte nudo.

Në formë ironie modelja postoja disa nga fotot (të censuruara) dhe shpjegoi se iu desh shumë punë që të mos lejonte që fotot e paparëcëve të përfundonin  në internet ku mund t’i shikonin të gjithë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.