Çembërlejn në paterica, por Perri Eduards ia qetëson dhimbjet

Mesfushori i Liverpult Okslejd Çembërlejn po kalon disa muaj ferri pas dëmtimit të pësuar në gju gjatë gjysmëfinales së Champions-it ndaj skuadrës së Romës. Rruga drejt rikuperimit do të jetë shumë gjatë, madje flitet se 24-vjeçari nuk do të jetë në gjendje të rikthehet në urdhrat e Jyrgen Klop deri në muajin mars. Por, fatmirësisht për futbollistin anglez ai ka e një person shumë të veçantë që e mbështet në këto momente të vështira.

Bëhet fjalë për të dashurën e tij Perri Eduards. Këngatarja 25-vjeçare është prej një viti e lidhur me mesfushorin e Liverpulit dhe në këto momente të vështira të njeriut të zemrës nuk ka sesi ta lërë vetëm.

8Million! Thank you thank you thank you ???

A post shared by Perrie Edwards ??? (@perrieedwards) on

??

A post shared by Perrie Edwards ??? (@perrieedwards) on

I got sunshiiiiiine ??

A post shared by Perrie Edwards ??? (@perrieedwards) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online