Tifozja më speciale e Polonisë, njihuni me bukuroshen Veronika Bielik

0

Kombëtarja polake e futbollit ka një mbështetëse shumë të veçantë si Veronika Bielik. Bukuroshja polake mori famë falë fotove të saj në “Instagram” dhe tani është një ndër modelet më të paguara në planet.

Një ndër pasionet e Veronikës është palestra, të cilën i kushton rëndësi maksimale duke u ushtruar thuajse përditë, në mënyrë që të mbajë format e saj perfekte.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.