Kasami shijon pushimet, bukuroshja Karmen e shoqëron

Pajtim Kasami dhe partnerja e tij Karmen Buendler janë ndër çiftet më të përmendura në rubrikat gossip në Zvicër. Modelja 27-vjeçare është një ndër më të famshmet në Zvicër, por edhe më gjerë.

Historia midis futbollistit shqiptar dhe modeles filloi dy vite më parë, pak muaj pasi Kasami ishte ndarë nga këngëtarja amerikane Nikol Scherzinger.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online