Wanda Nara pa grim dhe me bikini, gruaja e Mauro Icardi zgjon imagjinatën e burrave në mbarë botën

Wanda Nara ditët e fundit i ka kaluar në Dubai me pushime me Mauro Icardin dhe…

Ndodhet në katin e 47 dhe ka sipërfaqe 4400 metër katrorë, shihni apartamentin ku jeton Lionel Mesi

Lionel Mesi i dha fund të luajturit në futbollin europian. 36-vjeçari firmosi me Inter Miami-n si…

VIDEO/ I thërrasin emrin e Shakirës dhe Kasijasi i bën provokimin e hapur, Pike: Unë jam kampion bote, ju jeni askushi

Zherard Pike ka përjetuar një eksperiencë të hidhur në Madrid. Ish-lojtari i Barcelonës ka festuar në…

Myrto Uzuni ndryshon pamje, e nis sezonin me ngjyrë të re të flokëve

Pushimet mbaruan dhe tani është koha për të punuar për sezonin e ri. Myrto Uzuni është…

FOTO/ Uzuni shijon pushimet në Santorini, i tregon të gjithëve kush është golashënuesi më i mirë i kampionatit

Granada ka nisur stërvitjen, por në mesi e lojtarëve mungojnë Vajsmani dhe Myrto Uzuni. Sulmuesi shqiptar…

Në Argjentinë e bëjnë lajm të sigurt, Uanda Nara diagnostifikohet me sëmundjen e rëndë

Familja Ikardi po përjeton momente të këqija ditët e fundit. Shkak është bërë gjendja shëndetësore e…

I apasionuar pas shpejtësisë dhe makinave luksoze, vëllai i Kristjan Asllanit tërheq vëmendjen e mediave italiane

Kristjani nuk është i vetmi person i njohur në familjen Asllani. Mesfushori i Interit njihet në…

Fëmijët po e prisnin me dhurata në shtëpi, lojtari i Argjentinës i zhgënjen dhe feston fitoren e Kupës së Botës me të dashurën

Rodrigo De Paul ishte një nga pikat kyçe të Argjentinës së Scaloni-t. 28-vjeçari luajti një rol…

Myrto Uzuni si nuk e keni parë kurrë më parë, shkëlqen së bashku me të dashurën e re

Një yll në fushën e blertë, tani edhe jashtë saj. Myrto Uzuni është në një lidhje…

Thumb për Endri Çekiçi? Megi Pojani pozon nga shtrati: 5 minuta se.ksi dhe pastaj…

Megi Pojani dhe Endri Çekiçi janë kthyer në çiftin më të përfolur në media. Dyshja në…

Lojtari i Romës që shënoi golin historik në Tiranë, tani lidhet me parukieren shqiptare që të magjeps

Zaniolo ishte lojtari që i dha trofeun Romës në finalen e Conference League ndaj Feynord. Goli…

Me plis në kokë dhe duke valëvitur flamurin shqiptar, golashënuesi më i mirë i Finlandës feston në dasmën e motrës së tij

Timu Puki ka qenë i pranishëm në Kosovë në dasmën e motrës së tij, e cila…

FOTO/ “Mos i bëni ‘zoom‘”! Vanda Nara provokon me foton, e shijon ndryshe perëndimin e diellit në Kenia

Vanda Nara është duke shijuar pushimet e saj në Afrikë, ku ka udhëtuar së bashku me…

Lojtari i Kosovës i jep fund beqarisë, martohet me ish të dashurën e Taulant Xhakës

Florent Hadërgjinaj i ka dhënë fund beqarisë. Lojtari i përfaqësueses së Kosovës është martuar me Dorina…

Beatriks telefonohet nga Neymar-Mbappe, Alesia Bami nuk mbetet pas: Më ka shkruajtur Ronaldo dy herë për darkë

Betriks Ramosaj do të tregonte disa ditë më parë se mban komunikim me yjet e PSG-së,…

“Takimi përfundoi me një puthje”, gazetari argjetinas zbulon arsyen qesharake përse Ikradi u largua nga dhoma e Çina Suarezit

Marrëdhënia mes Uanda Narës dhe Mauro Ikardit duket se ka rigjetur paqen e trazuar nga tradhëtia…

“Si një vajzë në shkollë”/ Futbollisti anglez thyen barrierat, seti fotografik ndez reagime në rrjet

Dominik Kalvert Levin ka thyer barrierat së fundmi. Në setin fotografik për revistën “Homme +“, futbollisti…

Pas lutjeve të shumta nuk fshihej dashuria, Mauro Ikardi do të mbetej trokë nëse do ndahej nga Uanda Nara

Mauro Ikardi dhe Uanda Nara ishin dy emrat më të përfolur kohëve të fundit dhe kjo…

Majkëll Ngo nuk e mendon dy herë për Bora Zemanin, Erjola Doçi zbulon: Grezda frymëzohet nga profili im në mesnatë

Majkëll Ngo ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në studion e “Procesi Sportiv“, ku futbolli…

Nga një njohje “Facebook”-u në prindër për herë të parë, Sadiku merr emocionet më të mëdha në jetë

Armando Sadiku është bërë baba për herë të parë pak ditë më parë, kur në jetë…

FOTO/ Morata është i lidhur me shqiptarët, pas Vrionit tregon miqësinë me Rei Manajn në rrjetet sociale

Alvaro Morata duket se është i lidhur ngushtë me shqiptarët. Sulmuesi spanjoll nuk e ka fshehur…

VIDEO/ McGregor e ka humbur toruan, kërkon të rrahë këngëtarin në tapetin e kuq pasi refuzoi një foto me të

Conor McGregor e ka humbur tërësisht toruan kohët e fundit, teksa pas dështimeve të fundit në…

FOTO/ Hoteli me 5 yje që i mundëson kinema private, pishinë dhe 6 restorante, 17 mijë paund nata e rrethojnë Mesin me luks

Lionel Mesi ka siguruar një kontratë 2-vjeçare me PSG-në, ku do të sigurojë një pagë stratosferike…

VIDEO/ Tërheq vëmendjen e të gjithëve me format trupore, Mesi detyrohet të fshijë videon ku stërvitet me gruan

Lionel Mesi është ende në pritje për të vendosur të ardhmen e tij, megjithatë nuk lë…

VIDEO/ Autografi që nuk mund ti thoshte “jo“, Ronaldinjo i plotëson kërkesën e veçantë tifozes

Futbollistët janë gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe shpesh herë u ndodh të ndalen në rrugë…

“E ktheva në forcë“, Zeko flet për ngjarjen në RTSH: Që femrat të mos u nënshtrohen një drejtori që flet me fjalë të pahijshme

Në një intervistë në “Syri TV” gazetarja e mirënjohur e futbollit, Enkejda Zeko hodhi “bombën”, duke…

VIDEO/ Europiani fantastik merr shpërblimin e madh, Xhaka merr përqafimin që i kishte munguar gjatë

Granit Xhaka nuk mundi të ishte në fushë për të ndihmuar shokët e skuadrës, në mënyrë…

FOTO/ E mban Italinë edhe në dorën e tij, ora e personalizuar e Mancinit kap vlerën 200 mijë euro

Trajneri italian, Mançini është njeriu i momentit në Euro 2020. 56 vjeçari ka krijuar një grup…

Lojtarët shqiptarë të apasionuar pas makinave luksoze, Berisha prezanton Lamborghinin 200 mijë euro

Lojtarët shqiptarë kanë treguar që janë të apasionuar pas makinave luksoze dhe të shpejta. Pak kohë…

“I kisha sytë nga ia gjithë kohës, por ai jo”, çifti Jupi tregon historinë e dashurisë: Nuk e dinim që ishte futbollist

Shpesh e shihnim në studio televizive për të dhënë analizat e detajuara të ndeshjeve të futbollit,…

FOTOT/ “Një shtëpi” në det! Ibrahimoviç zhytet në luks, i bën dhuratë vetes jahtin luksoz 20 milionë euro

Vitet e gjata në një karrierë të suksesshme i kanë sjellë Zllatan Ibrahimoviçit miliona euro në…

Dëbohet ish-presidenti shqiptar i klubit italian, njoftimi i policisë: I padëshiruar dhe i rrezikshëm për shoqërinë

Një biznesmen shqiptar është detyruar të largohet nga Italia drejt Shqipërisë. Bëhet fjalë për Gëzim Sallakun,…

“Hakmarrja” e të dashurës i zbulon “sekretin”, ylli i Milanit mban në shtëpi fanellën e Juventusit

Teo Herndandez është duke kaluar një periudhë mjaft të mirë te Milani, ku ka fituar zemrën…

VIDEO/ Lënë mënjanë makinat luksoze, lojtarët madrilenë shkojnë në stërvitje me… Fiat Panda

Shpesh jemi mësuar t’i shohim futbollistët të rreshtojnë makinat e tyre luksoze rreth parkimit të stadiumit,…

Tradhëtoi partneren me shoqen e saj, PSG i mbyll kontratën para kohe sulmuesit

Jese Rodriguez ka qenë në mes të një furtune mediatike kohët e fundit. Lajmi për tradhëtinë…

Nga turpi i Realit e pëson gruaja e Iskos, shfenohen tifozët: Ku***, ti e ke bërë ashtu

Reali i Madridit është mbërthyer nga një krizë rezultatesh këtë sezon, ku pas dështimeve në Ligën…

Panik për Ronaldon/ Grabitet shtëpia 7 milion paundëshe e yllit portugez, hajdutët largohen me … fanellën e firmosur të Juves

Momente paniku kanë kapur familjen e Kristiano Ronaldos. Mbrëmjen e djeshme, teksa futbollisti ishte duke luajtur…

Fatmirësisht luan për PSG-në, Vanda Nara tregon “vuajtjet” nga humbjet: Ikardi nuk bën s*** nëse nuk fiton

Çifti Ikardi-Vanda Nara tërheq gjithnjë vëmendje mediatike, në qendër të së cilës kanë qenë që prej…

“Shkijet duan të na marrin edhe bukurinë“, Hygerta Sako i kthehet ndjekësit serb: Krenare që kam gjak ilir

Moderatorja Hygerta Sako njihet për bukurinë e saj dhe shpesh e tregon edhe në rrjetet sociale,…

Skandali/ Maguire me gafa edhe jashtë fushe, dhunon policët grek dhe arrestohet në Mikonos

Harry Maguire është përfshirë në një ngjarje të pahijshme gjatë pushimeve të rij. Mbrojtësi më i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online