E joshi me një mesazh në Instagram, Neres tregon historinë epike me modelen gjermane

Futbollisti brazilian, David Neres, po kalon një sezon të shkëlqyer në Holandë me Ajakstin. Paraqitjet e mira në “Eredivisie” sollën plotësimin e një ëndrre të fëmijërisë së tij: Ftesa nga kombëtarja braziliane.

Ndërkohë, Neres po i ecën mbarë dhe jashtë fushës së blertë. Futbollisti 22-vjeçar është prej disa muajsh i lidhur me modelen gjerman Kira  Vinona.

Në një intervistë për “Het Parool”, 22-vjeçari zbuloi historinë interesante se si kishte nisur gjithçka mes çiftit. Thjesht një mesazh në Instagram, kaq mjaftoi që të dy të kuptonin se ishin bërë për njëri tjetrin.

“E pashë në Instagram dhe i çova këtë mesazh: Unë jam David Neres, hajde më tako! Kaq mjaftoi që të takoheshim për herë të parë”, tha Neres për medien holandeze.

 

 

https://www.instagram.com/p/Bb6ZPxRg8ss/?utm_source=ig_web_copy_link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online