17 milionë euro për Napolin, Hysaj drejt qytetit të përjetshëm

Mungesa e ofertave serioze e ka shtyrë Elseid Hysajn të mendojë edhe opsionin e qëndrimit te…

Roma nis sulmin për Hysajn, gjithçka varet nga një… holandez

Elseid Hysaj dhe agjenti i tij janë në kërkim të një ekipi të ri për të…

VIDEO | Reflekse të pabesueshme, Meret shpëton Hysajn nga autogoli

Portieri i Napolit, Aleks Meret, bëri më së miri detyrën e tij në fitoren e djeshme…

“Nuk vë në garë lojtarët e mi, Hysaj do të largohet nga Napoli”

Agjenti i Elseid Hysaj ka ngritur përsëri zërin. Shkodrani do të largohet nga Napoli pas katër…

“Koha e Hysajt te Napoli mbaroi, ja pse nuk u transferua tek Atletiko”

E ardhmja e Elseid Hysajt është më larg sesa afër Napolit. Mbrojtësi shkodran ka edhe dy…

Interesim serioz, Hysajn e do surpriza e Champions Ligës

Kieran Tripier la Totenhemin për t’u transferuar tek Atletiko Madrid. 28-vjeçari firmosi një kontratë 3-vjeçare dhe…

Gjithmonë e më pak oferta, dilemat për Hysajn vazhdojnë

Është bërë e qartë prej disa muajsh që e ardhmja e Elseid Hysajt nuk do të…

Atletiko u tërhoq, “gjiganti” italian fillon negociatat për Hysajn

E ardhmja e Elseid Hysajt mbetet ende një dilemë, kur ka kaluar më shumë se gjysme…

E kryer | Hysaj – Atletiko “Game Over”, firmos mbrojtësi anglez

Atletiko Madrid i ka dhënë fund kërkimit për një mbrojtës të djathtë. Mediet angleze po raportojnë…

Hysaj-Atletiko Madrid, shifrat e marrëveshjes

Elseid Hysaj dhe Napoli janë drejt ndarjes. Mbrojtësi shkodran, i blerë tek Empoli për shumën e…

Zbulohet destinacioni i Hysajt, marrëveshja në detajet e fundit

Është gati e konfirmuar se Elseid Hysaj nuk do vazhdojë të jetë pjesë e Napolit për…

VIDEO | “BottleCapChallenge”, Hysaj dhuron spektakël nga motori i ujit

Kjo verë pritet të jetë tepër intensive për Elseid Hysajn. Mbrojtësi i kombëtares dogji shaminë e…

Ançeloti “fshin” Hysajn, elozhet të gjitha për Di Lorencon e Manolas

Trajneri i Napolit, Karlo Ançeloti, ka dhënë një intervistë për të përditshmen italiane “Corriere Dello Sport”,…

Hysaj jashtë listës së Napolit, nuk ka panik

Napoli nis ditën e nesërme përgatitjet për sezonin e ri. Ekipi i Karlo Ançelotit do të…

Hysaj në shitje, interesim nga Rusia e Gjermania

Elseid Hysaj dhe Mario Rui prej kohësh “shqetësohen” prej zërave të merkatos dhe së fundmi emrat…

E pëlqejnë në kryeqytet, tjetër klub në garë për Hysajn

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli. Aventura e shkodranit me ekipin e Ançelotit është mbyllur…

Simeone nuk dorëzohet për Hysajn, merr “asist” edhe nga Ançeloti

Atletiko e Madridit nuk ka në plan të heqë dorë nga Elseid Hysaj. Simeone e pëlqen…

Mediat e çojnë te Interi, Hysaj po pret ende Sarrin

Elseid Hysaj ka kaluar tre vite shumë të mira në Napoli, duke qenë një nga lojtarët…

“Nuk di vetëm të mbroj”, Hysaj i ri bën edhe… batuta

Elseid Hysaj, ndryshe nga sa e kemi parë zakonisht, me skemën 3-5-2 që trajneri Edi Reja…

Napoli refuzoi ofertën, agjenti zbulon sa ofroi Atletiko për Hysajn

Atletiko e Madridit interesohet zyrtarisht për shërbimet e Elseid Hysaj. Mbrojtësi ka konfirmuar se do të…

Hysaj ka një mesazh për tifozët: Jemi në pikën zero, të ndërtojmë dhe fitojmë

Elseid Hysaj kërkon rikthimin te fitorja. Ndeshja kundër Islandës nuk prodhoi rezultat, ndërsa nesër synohet fitorja…

Në Spanjë e duan me çdo kusht, oferta për Hysajn tundon Napolin

Elseid Hysaj ka një klauzolë largimi prej 50 milionë eurosh, por vështirë që dikush të paguajë…

Hysaj: E pamundur të pësosh atë gol, na u mohua penallti!

Elseid Hysaj, mbrojtësi i kombëtares, që mbante edhe shiritin e kapitenit, shprehu keqardhjen e humbjes së…

Hysaj: S’mendoj për ofertat, Reja po bën diçka ndryshe nga Panuçi

Mungesa e Mërgim Mavrajt do të bëjë që Elseid Hysaj të jetë kapiteni i ekipit kombëtar…

Atletiko hedh hapin e parë, Hysaj pret Sarrin

Elseid Hysaj po pret Mauricio Sarrin. Shkodran dëshiron të largohet nga Napoli dhe e ardhmja e…

Hysaj në “modë”, Etrit Berisha në shitje

Elseid Hysaj është në qendër të vëmendjes te Napoli. Vetë mbrojtësi pak ditë më parë deklaroi…

Hysaj: Panuçi nuk ishte për Shqipërinë, e vërtetoi… Lenjani!

Elseid Hysaj është një ndër lojtarët më të përfolur të Kombëtares sonë për sa i përket…

Hysaj drejt La Ligas, dëshirë kryesore e trajnerit të njohur!

Elseid Hysaj duket gjithnjë e më larg Napolit, lajm që u përforcua edhe më shumë nga…

Agjenti i Hysajt: “Kritika të padrejta, ai refuzoi Juventusin për Napolin”

Agjenti i Elseid Hysajt, Mario Xhufredi, vazhdon të flasë thuajse javë pas jave për situatën e…

Sarri te Juventus? Zbulohen tre dëshirat e mëdha, mes tyre edhe një shqiptar

Mauricio Sarri është favoriti për stolin e Juventusit. Për momentin, pasi bardhezinjtë kanë treguar se dinë…

Jo vetëm Interi, tani një tjetër pistë në Itali për Hysajn

Elseid Hysaj dhe Napoli në verë mund të ndahen. Gazzetta dello Sport raportonte sot se nëse…

Inter shfaq interes konkret për Hysajn, por mbetet “plani B”

Është mëse e sigurt se Interi do të afrojë një mbrojtës të djathtë gjatë merkatos së…

Dy objektiva për krahët e mbrojtjes, Napoli piketon pasardhësin e Hysajt

Napoli dëshiron të krijojë një ekip më konkurrues për sezonin e ardhshëm. Në Itali synohet thyerja…

Hysaj drejt largimit, Napoli kërkon me “lupë” pasuesin

Elseid Hysaj nuk po gjen qetësi. Mbrojtësi shkodran prej kohësh është në qendër të vëmendjes. E…

Napoli e Arsenali gati: Ançeloti “dënon” Hysajn, Xhaka në fushë

Napoli kërkon përmbysjen kundër Arsenalit dhe trajneri Karlo Ançeloti ka projektuar lëvizje në formacion. Mbrojtja pritet…

“Katastrofë”, mediat italiane masakrojnë Elseid Hysajn!

Napoli dështoi në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Europës. Ekipi i Ançelotit nuk e…

E ardhmja e Elseid Hysajt, vjen kthesa e papritur

Elseid Hysaj nuk ka kaluar një sezon të qetë. Zërat e merkatos e kanë shqetësuar në…

Klauzolat më të shtrenjta në Itali, në listë dhe kapiteni i kombëtares

Mund të rinovosh sa të duash me një futbollit, por garancia mbetet klauzola e largimit. Nëse…

Takimi për Elseid Hysajn, marrëveshja shumë pranë

Elseid Hysaj është një objektiv i Interit raportohet në Itali, por ditën e sotme ka pasur…

Zëra merkatoje për Hysajn, e do klubi i preferuar!

Elseid Hysaj gjatë gjithë verës është lakuar për kalimin te Çelsi, ku do të bashkohej me…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online