“E di që duhej të thoja se kalon Shqipëria me Kroacinë nga grupi”! Gazetari kroat: Më vjen keq, nuk ju gënjej dot…

Shqipëria është shortuar në të njëjtin grup me Spanjën, Italinë dhe Kroacinë në Kampionatin Europian Gjermani…

Gazetari nga Kroacia tregon se vetëm 1 lojtar nga Shqipëria mund të ishte në Kombëtaren e tyre: Vetëm Berat Gjimshiti, edhe ai do të rrinte në stol te ne

Shqipëria ndodhet në grupin e Europianit të Gjermanisë me Italinë, Kroacinë dhe Spanjën. Emisioni “Koha Shtesë”…

Kjo ia vështirëson më shumë punën Shqipërisë, gazetari: Luca Modric, Brozovic dhe trajneri i Kroacisë do të largohen nga Kombëtarja pas Euro2024

Shqipëria ndodhet në grupin e Europianit të Gjermanisë me Italinë, Kroacinë dhe Spanjën. Emisioni “Koha Shtesë”…

“Nuk shkoni më shumë se grupet e Europianit”! Në Kroaci flasin për Shqipërinë: Ata e mendojnë vetë kualifikimin, për ne e thotë…bota

Shqipëria ndodhet në grupin e Europianit të Gjermanisë me Italinë, Kroacinë dhe Spanjën. Emisioni “Koha Shtesë”…

“Jasir Asani nuk hodhi as goma të reja dhe as motor të ri”! Sokol Kushta e vlerëson: Më pëlqen shumë pastërtia e këtij njeriu

Sokol Kushta, një legjendë e Shqipërisë ishte i ftuar në emisionin “Koha Shtesë”. Në të, kemi…

Mediat shqiptare flasin për Kroacinë e plakur! Perla e Sokol Kushtës me batutën e vjetër: Zotëri, mos analizoni pikat e çatisë së Gjermanisë, Shqipëria nuk ka çati fare

Sokol Kushta, një legjendë e Shqipërisë ishte i ftuar në emisionin “Koha Shtesë”. Në të, kemi…

“Ore pse këta jemi ne?”! Sarkazma e Sokol Kushtës: Kur humb e barazon Shqipëria thonë që e shitën ndeshjen, po kur fitojmë pse nuk thonë që…e blemë ndeshjen?

Sokol Kushta, një legjendë e Shqipërisë ishte i ftuar në emisionin “Koha Shtesë”. Në të, kemi…

“U sollëm të paedukatë me Kombëtaren, u mërzita”! Sokol Kushta: Tifozët mendojnë sikur jemi Brazili, duan të fitojmë çdo ndeshje

Sokol Kushta, një legjendë e Shqipërisë ishte i ftuar në emisionin “Koha Shtesë”. Në të, kemi…

Ekskluzive/ Mesazhi më i çuditshëm që e la Jasir Asanin pa fjalë, tifozi i Polonisë kishte bërë tatuazh lojtarin e Shqipërisë: Je lojtari im i preferuar

Emisioni i “Sport Ekspres”, “Koha Shtesë”, vazhdon me intervistat kushtuar Kombëtares. Këtë herë ishim me lojtarin…

“Presidenti Duka e di, na duhet një stadium 80.000 vendësh”! Jasiri tregon se çfarë i tha Armand Duka pas Çekisë: Asano, hajde ulu pak këtu…

Emisioni i “Sport Ekspres”, “Koha Shtesë”, vazhdon me intervistat kushtuar Kombëtares. Këtë herë ishim me lojtarin…

Jo vetëm talent, jeta do edhe fatin! Asani tregon sesi erdhi te Kombëtarja e Shqipërisë: Më solli…shoku i Zabaletës

Emisioni i “Sport Ekspres”, “Koha Shtesë”, vazhdon me intervistat kushtuar Kombëtares. Këtë herë ishim me lojtarin…

“E pashë me shokët në lokal”! Jasir Asani tregon se çfarë i thanë për rastin e famshëm të Shkëlzen Gashit kundër Zvicrës: Të ishe ti, do ishte gol…

Emisioni i “Sport Ekspres”, “Koha Shtesë”, vazhdon me intervistat kushtuar Kombëtares. Këtë herë ishim me lojtarin…

“Ndenja 2 ditë pa gjumë dhe lëvizja kot nëpër shtëpi”! Asani tregon herën e parë te Shqipëria: Kisha shumë turp, nuk shikoja dot në sy Silvinjon dhe lojtarët e tjerë

Emisioni i “Sport Ekspres”, “Koha Shtesë”, vazhdon me intervistat kushtuar Kombëtares. Këtë herë ishim me lojtarin…

“Myrto Uzuni i ka lënë golat për t’i shënuar në fazën e grupeve të Europianit”! Prenga: Indrit Tuci e meriton ftesën e Silvinjos për të shkuar në Gjermani

Besnik Prenga ka dhënë një kontribut të jashtëzakonshëm në ndihmesën e lojtarëve shqiptarë, të prodhuar në…

“Po bëjmë gabim me Kroacinë, nuk është e plakur siç mendojmë ne”! Prenga: Kemi të njëjtën moshë mesatare, Shqipëria duhet të fitojë me Italinë

Besnik Prenga ka dhënë një kontribut të jashtëzakonshëm në ndihmesën e lojtarëve shqiptarë, të prodhuar në…

“Na ranë 3 rivalët më të fortë që ekzistonin”! Besnik Prenga: Shqipëria mund të kualifikohej nëse Europiani do të luhej në…dhjetor

Besnik Prenga ka dhënë një kontribut të jashtëzakonshëm në ndihmesën e lojtarëve shqiptarë, të prodhuar në…

“Nuk jam akoma në nivelin tim më të mirë”! Klaus Gjasula është për t’u duartrokitur: Shqipëria është mbi të gjithë ne, ne të gjithë jemi poshtë Shqipërisë

Emisioni “Koha Shtesë” vazhdon me intervistat kushtuar për Kombëtaren tonë. Menjëherë pas hedhjes së shortit, kemi…

“Mund të dalim në vendin e 2-të”! Në grup me Italinë, Kroacinë dhe Spanjën, Klaus Gjasula: Ata i mendojnë të gjithë 3 pikët e sigurta me Shqipërinë

Emisioni “Koha Shtesë” vazhdon me intervistat kushtuar për Kombëtaren tonë. Menjëherë pas hedhjes së shortit, kemi…

“Vetëm Brazili na mungonte në grup”! Batuta e Klaus Gjasulës: Fati i Serbisë që nuk ra në të njëjtin grup me Shqipërinë

Emisioni “Koha Shtesë” vazhdon me intervistat kushtuar për Kombëtaren tonë. Menjëherë pas hedhjes së shortit, kemi…

“Kemi për të shkëlqyer në Gjermani”! Munishi mendon kualifikimin në grupin e ferrit: Shqipëria do të dalë në vendin e dytë pas Spanjës

Më keq se kaq nuk mund të kishte! Shqipëria përfundoi në të njëjtin grup me Italinë,…

“Mos u frikësoni, i kemi kaluar edhe në fazën kualifikuese”! Ismet Munishi vë bast: Do ta shikoni, Çekia ka të njëjtin nivel si Kroacia dhe Italia

Më keq se kaq nuk mund të kishte! Shqipëria përfundoi në të njëjtin grup me Italinë,…

Shqipëria kërkon ta përsëris në Europianin e Gjermanisë, kështu qeshën edhe me Costa Rica-n që mbajti vendin e parë në grupet e Botërorit të 2014

Shqipëria përfundoi në të njëjtin grup me Italinë, Kroacinë dhe Spanjën në Europianin e Gjermanisë. Për…

Sot e kujton me të qeshur, ish-presidenti i ekipit shqiptar pendohet: Nuk e mora dot Amir Rrahmanin se kërkonte 600 euro në muaj në rrogë dhe 3000 euro transferim

Emisioni “Koha Shtesë” vjen me një tjetër super intervistë dhe rrëfime të pazbuluara deri tani për…

Rrënqethëse/ Ia kishte lënë amanet Kombëtaren, Nedim Bajrami shkoi te varri i gjyshit me fanellën e Shqipërisë: Gjysh, zgjodha SHQIPËRINË!

Emisioni “Koha Shtesë” vjen me një tjetër super intervistë dhe rrëfime të pazbuluara deri tani për…

“Po lëre me gjithë pajën se jam në stadium”! Nusja e merr në telefon për çastin e jetës dhe tifozi shqiptar që ndodhej për ndeshjen, historia e pazakontë

Ka çmenduri dhe mbi çmenduri për Kombëtaren, por rasti i Julian Tereziut dhe rrëfimet e tij,…

“Ka të bëjë Kavaja në këtë mes”! Zbulohet ekskluzivisht sesi “Mora Fjalë” përfundoi në himnin e dytë të shqiptarëve, falë Sokol Cikalleshit dhe Julian Tereziut

Lojtari i Kombëtares tregon cili është sekreti i Silvinjos: Nuk e ka bërë asnjë tjetër më parë

Kombëtarja shqiptare është vetëm një pikë larg kualifikimit për në Euro 2024 dhe padyshim që një…

“Është shumë e përfshirë emocionalisht”! Arlind Ajeti tregon përjetimin e nënës së tij kur luan te Shqipëria: Nuk e shikon ndeshjen fare, aq shumë…

Arlind Ajeti është padyshim një prej mbrojtësave më të preferuar të tifozëve. Tashmë ky lojtar po…

“Jo, nuk ka mundësi”! Arlind Ajeti tregon si u shtangën në Rumani kur dëgjonin “Mora Fjalë”: Çne shqiptarët me gjithë këtë stadium dhe atmosferë?

Arlind Ajeti është padyshim një prej mbrojtësave më të preferuar të tifozëve. Tashmë ky lojtar po…

Nuk eci te Torino e trajnerit serb sepse ishte nga…Shqipëria? Arlind Ajeti tregohet i sinqertë: Trajneri më diferencoi pak nga prejardhja, por më shumë dëmtimi

Arlind Ajeti është padyshim një prej mbrojtësave më të preferuar të tifozëve. Tashmë ky lojtar po…

“Më ka ngelur peng që dola nga fusha”! Arlind Ajeti tregon momentin kur u largua në fund kundër Francës në Europian: E mendoj shpesh, por nuk kisha më fuqi

Arlind Ajeti është padyshim një prej mbrojtësave më të preferuar të tifozëve. Tashmë ky lojtar po…

Plagosja e të afërmit dhe lëndimi i babait në grabitjen e 1997, Mario Mitaj rrëfehet për gjithçka: Kur ma treguan historinë, mu duk si…film

Mario Mitaj është lojtari i momentit te Shqipëria. Ky djalosh po i mrekullon të gjithë tifozët…

“Tifozët në Rusi u habitën me mua te Shqipëria”! Mario Mitaj tregon ofertat: Telefoni i menaxherit tim nuk po pushon së rëni për mua, më përshtatet La Liga

Mario Mitaj është lojtari i momentit te Shqipëria. Ky djalosh po i mrekullon të gjithë tifozët…

“Kam punuar 3 vite rresht nga 8 orë krahas futbollit”! Lala rrëfen dëmtimin e rëndë me të cilin nisi karrierën: Operacioni ishte si të shkoje te kasapi

Altin Lala ishte i ftuari i radhës nga Skënder Gega në “Soccer Talk Podcast”. Ish-futbollisti i…

VIDEO/ Jorgji debuton me polemika në Champions, e pa rasrin në VAR dhe nuk akordoi penallti

Enea Jorgji ka hyrë në histori si arbitri i parë shqiptar që gjykon një ndeshje në…

“Beogradi, shtëpia ime”, Suad Sahiti preket nga reagimi dhe sqaron të vërtetën: Trillim i serbëve

Ditën e djeshme në mediat shqiptare u publkua lajmi se futbollisti shqiptar, Suad Sahiti kishte deklaruar…

Historia që preku Casemiro-n dhe Dani Alves/ Mbledh 2000 arra kokosi për 8€ dhe ecën 12km në këmbë për në stërvitje

Gleisson ka një ëndërr, të bëhet futbollist. Kushtet e vështira ekonomike e kanë detyruar 19 vjeçarin…

Dëshpëruese/ Djali i legjendës Pele rrëfen dramën familjare: Im atë po vuan nga depresioni

Një dekaratë dëshpëruese dhe mjaft të trishtë ka ndarë gjatë të hënës djali i legjendës braziliane…

Sekretet e Adebajor: Tentova vetëvrasjen, më shpëtoi një mik. Sulmi me armë? Ju tregoj telefonatën!

Emanuel Adebajor ka luajtur me disa nga klubet më të mëdha europiane si Real Madrid, Mançester…

Pjese e një organizate droge, arrestohet ish-i i Çelsit!

31-vjeçari ka dalë nga akademia e Sporting Lisbonës dhe në një moment të karrierës së tij…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online