VIDEO | “BottleCapChallenge”, Hysaj dhuron spektakël nga motori i ujit

0

Kjo verë pritet të jetë tepër intensive për Elseid Hysajn. Mbrojtësi i kombëtares dogji shaminë e beqarit dhe po kalon muajin e mjaltit me bashkëshorten e tij, Florenca Lekstakaj.

25-vjeçari pritet të largohet nga Napoli pas katër sezonesh. Të ardhmen nuk e ka përcaktuar akoma, ndërsa “BottleCapChallenge” e ka realizuar me sukses.

Hysaj ka zgjedhur ta kryejë sfidën e kthyer në modë në det. Ai është afruar me një motor uji dhe ka arritur të godasë tapën e shishes.

 

View this post on Instagram

 

#bottlecapchallenge ???

A post shared by Elsi ???? #23 ??? #4 (@elsihysaj) on

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.