E kërkon ish-ekipi i Canës, Gatuzo merr vendim

Xhenaro Gatuzo mbylli një sezon tepër impenjativ me kuqezinjtë e Milanit

Interesim kinez, edhe Gatuzo drejt milionave?

Xhenaro Gatuzo vazhdon të shijojë pushimet për t’u çlodhur plotësisht pas sezonit stresues me Milanin. Trajneri…

Çfarë gare, “derbi” milanez për stolin e Njukasëllit

Rafa Benitez dhe Njukasëlli vendosën për të mos e zgjatur bashkëpunimin mes tyre. Trajneri spanjoll do…

“Faleminderit Gatuzo, përjetë mirënjohës për besimin që s’ma kurseve kurrë”

Xhenaro Gatuzo arriti të krijojë një lidhje të fortë me futbollistët e tij. Kërkues dhe gjaknxehtë,…

Tre kandidatë për postin e Gatuzos, Milanit i duhet të zgjedhë

Në mungesë të kualifikimit në Champions pritej që të ndodhte një gjë e tillë. Xhenaro Gatuzo…

Gatuzo: Dua të qëndroj, dy veteranët largohen me urdhër të klubit

Xhenaro Gatuzo mund të ulet nesër për herë të fundit në pankinën e Milanit. Megjithatë, ai…

Ideja e fundit e Elliot, largim i legjendave dhe shumë EuroMilan

Milani ndodhet në një udhëkryq. Nesër duhet fituar ndeshja e fundit përballë Spalit, por kjo nuk…

Gatuzo konfirmon largimin e parë, ka një mesazh për Juventusin

Xhenaro Gatuzo ka folur para gazetarëve në prag të takimit të nesërm ndaj Frozinones. Trajneri i…

Gatuzo: Lojtarët po, unë s’kam nevojë për përkëdhelje. Vë dorën në zjarr për diçka!

Milani luan nesër përballë Fiorentinës në Firence, në një fushë ku nuk fiton prej 5 vitesh.…

Fati i Gatuzos është përcaktuar, zbulohet preferenca e Milanit për stolin

Fati i Xhenaro Gatuzos është përcaktuar, pavarësisht kualifikimit apo jo në Champions. Trajneri kalabrez do të…

Takim në sytë e drejtuesve, paqe mes Gatuzos dhe Bakajokos?

Milani nuk ka humbur kohë dhe ka zbritur në fushë gjatë paradites së sotme. Palestër për…

Gatuzo: Jam kundër grumbullimeve, por kishim ikur nga trutë! Dorëheqja? Harrojeni

Milanit nuk i falen më gabimet. Katër ndeshje kanë mbetur deri në fund të kampionatit dhe…

Hidhërimi i Gatuzos mes perlave historike: Te Milani im më merrnin me shpulla, tani lojtarët dëgjojnë hip hop!

Xhenaro Gatuzo ka zhvilluar një karrierë të madhe dhe ka shumë për të treguar. Ish-mesfushori i…

Sherri Ibra-Onjevu, Gatuzo: Tentova t’i ndaj si hero, për gjysmë ore s’u afrua askush!

Xhenaro Gatuzo po kalon një moment të vështirë, por kjo nuk e pengon të flasë, sidomos…

Milani në udhëkryq, merret vendimi për Gatuzon

Milani ka marrë një vendim në lidhje me trajnerin e ekipit. Më saktë është detyruar. Xhenaro…

Gatuzo: Paketa nuk ka çfarë bën i vetëm, po dëgjoj shumë fjalë kafenesh!

Milanin e pret një finale nesër në mbrëmje. Nga ata që duhen fituar me çdo mënyrë…

Zbulohet takimi sekret, Gatuzo italiani i radhës drejt Premier Ligës?

E ardhmja e Xhenaro Gatuzos në stolin e Milanit është në dyshim. Drejtuesit e kanë mbështetur…

Revolucion në stol, Milani dëshiron një futboll më të bukur

Xhenaro Gatuzo dhe djemtë e tij duhet të rikthejnë Milanin në Champions. Pozicionimi në një nga…

Gatuzo: Nuk është tragjedi, pashë një skuadër pa grintë

“Skuadër pa shpirt luftarak”, këto ishin fjalët e para të Xhenaro Gatuzos në përfundim të sfidës…

Gatuzo në Prokurori: Akuza për pastrim parash, avokatët sqarojnë

Xhenaro Gatuzos i është dashur të marrë rrugën për në Torino gjatë ditës së djeshme. Jo…

Gatuzo: S’më plas për kritikat! U kërkoj vetëm një gjë tifozëve

Xhenaro Gatuzo vlerësoi paraqitjen e skuadrës së tij në Torino ndaj Juventusit. Në daljen për shtyp…

Gatuzo: Milani ngrihet kur ka vështirësi, nuk po vuajmë vetëm ne

Milani do të udhëtojë nesër drejt Torinos për t’u ndeshur me Juventusin vendas. Ndeshje shumë e…

Dëshira e madhe e Milanit, një emër i ri për postin e Gatuzos

Rezultatet e fundit negative kanë vënë në rrezik rikthimin e Milanit në Champions Ligë. Kuqezinjtë vazhdojnë…

Gatuzo: Nuk kemi vdekur, në kokën time ekziston vetëm një problem!

Milani duhet të rikthehet te fitorja. Këtë gjë e di mirë Xhenaro Gatuzo dhe të gjithë…

Gatuzo: S’jam i zemëruar me Kesin, ja çfarë donte të bënte Galiani pas sherrit tim

Milani do të luajë nesër në transfertë përballë Sampdorias, në një ndeshje tepër të rëndësishme që…

Inzagi: Piatek-Kutrone si unë me Shevën, Gatuzo mund të “kopjojë” Konten

Pipo Inzagi është një nga emrat më të dashur të tifozëve të Milanit. Kuqezinjtë kanë patur…

Gatuzo: Interi nuk ka vdekur, kurrë se kam menduar shkarkimin

Puna e mirë e Xhenaro Gatuzos ka filluar të japë frytet e saj. Trajneri i Milanit…

U ndëshkua me të kuqe me Kievon, merret vendimi për Gatuzon

Xhenaro Gatuzo ia ka hedhur me një gjobë dhe një paralajmërim. Trajneri i Milanit do të…

Gatuzo: Mbrojtja super, por në sulm nuk bëmë asgjë

Xhenaro Gatuzo e cilësoi si një hap mbrapa paraqitjen e dobët të skuadrës së tij në…

Kaladze: Milan zbavitës, Gatuzo i ka dhënë identitet. Piatek do bëhet i madh

Kakhaber Kaladze luajti 9 sezone me Milanin, aty ku fitoi gjithçka në një ekip të mrekullueshëm.…

Galiani: Çfarë merkatoje, Leonardo ka ndryshuar Milanin! Gatuzo? Më ka befasuar!

Adriano Galiani është një nga drejtuesit më të famshëm në botë. Krahu i djathtë i Silvio…

Gatuzo: Njerëzit “shqyejnë” Ançelotin, e jo më mua! Paketa “sfungjer”, Bakajoko e ardhmja

Fitorja përballë Napolit në Kupën e Italisë ka rritur entuziazmin në kampin milanist, ndërsa blerjet e…

Gatuzo: Ançeloti unik, Kutrone ka ndryshuar. Piatek? E ka golin në gjak

Milani pret nesër në mbrëmje Napolin në një nga duelet më të bukur atë kësaj jave.…

Gatuzo: Pipita nuk ishte barrë, u tregova diletant me arbitrin!

Milani ka një ndeshje shumë të rëndësishme nesër përballë Xhenoas në transfertë. Objektivi i vetëm i…

Gatuzo: Pa panik me Juven, Kutrone ka vetëm një defekt! CR7? Ka ndryshuar, por është si vera…

Milani do të luajë pasditen e nesërme Superkupën e Italisë përballë Juventusit, në një ndeshje, që…

Studimi i kryer, Gatuzo lë pas Montelën dhe Inzagin

Sot ka festë në kampin milanist, pasi Xhenaro Gatuzo feston ditën e lindjes. Trajneri i kuqezinjve…

Gatuzo: Higuain ka vuajtur shumë, na duhen golat e tij

  Milani i dha fund një serie negative prej katër ndeshjesh pa fitore, teksa mundi në…

Gatuzo: Duartrokitje kur debilët të nisin koret! Higuain-Çalhanoglu? Dal unë garant për ta

Xhenaro Gatuzo nuk e njeh aspak fjalën frikë. Kështu ka qenë kur luftonte në fushat e…

Gatuzo “ndan” Maldinin dhe Leonardon, një emër i ri për sulmin e Milanit

E ardhmja e Xhenaro Gatuzos në stolin e Milanit është në pikëpyetje. Një gjë e tillë…

Gatuzo: Shumë pesimizëm, po vuajmë në sulm. Racizmi? T’i ndalojmë ndeshjet!

Të shtunën Milani pret Spalin në “San Siro” dhe djemtë e Gatuzos nuk kanë alternativa të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online