Browsing Tag

Gennaro Gattuso

Gatuzo e pranon: Nuk jemi ekip i madh, na mungon diçka

Milani edhe ndaj Empolit kaloi në avantazh, por në fund doli me vetëm një pikë. Skuadra e Frederik Veselit shënoi në pjesën e dytë dhe gjithçka u mbyll me rezultatin 1-1. I zhgënjyer pas ndeshjes Xhenaro Gatuzo, i cili e pranon se Milani i…