Browsing Category

Futboll Shqiptar

Superliga, Kategoria I dhe Kupa e Shqipërisë

Mynih 1860 pëlqen Jashanicën

Skuadra e Bundesligës 2 në Gjermani, Mynih 1860, ka vënë në shënjestër mbrojtësin kosovar të Skënderbeut, Bajram…

Shkumbini, ka vetëm largime

Te peqinaset lojtarët kanë filluar që të largohen dhe më konkretisht jabanxhinjtë ose lushnjarët që erdhën gjatë…