“Ultras Guerrils” paralajmërojnë prova të bujshme: Këta janë një tufë të sëmurësh mendor!

Takimi mes Tiranës dhe Partizanit është mbyllur me rezultatin 1-2, atje ku para nisjes së takimit ka ndodhur edhe një incident mes tifozerive. Këta të fundit janë konfrontuar fizikisht, megjithëse në pjesën më të madhe të përplasjes kanë qenë edhe flakadenët e hedhur ato që kanë mbajtur kryefjalën e gjithë incidentit.

“Ultras Guerrils” kanë publikuar një reagim, duke paralajmëruar se së shpejti do të hidhet një video e re kur një fishekzjarre ka rrezikuar 1500 veta nga stadiumi. Gjithashtu ky grupim distancohet nga këto sjellje, duke kërkuar që këtë ta bëjnë edhe gurpimet e tjera, madje duke e quajtur këtë mentalitet si: “Tufë e të sëmurëve mendor”. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online