Sadedinin e nxjerrin rezultatet për shkarkim, Idrizi i jep edhe një shans tjetër

Situata te Flamurtari duket kaotike pas rezultateve në këto 6 javët e para, që e lë në fundin e tabelës me vetëm 1 pikë. Megjithatë flasim për një fanellë të rëndë që peshon në futbollin shqiptar dhe mund të pritet një reagim i menjëhershëm gjatë ndeshjeve të radhës.

Kur të gjithë mund të prisnin shkarkimin e trajnerit Sadedini, madje sa u mbyll ndeshja ndaj Bylisit me rezultatin 5-0, kjo nuk erdhi. Tekniku do të vazhdojë të jetë pjesë e punës së ekipit, të paktën edhe këtë javë. Megjithëse sipas asaj që zbulohet tonet janë ngritur shumë nga ana e Idrizit së fundmi ndaj ekipit, duke kërkuar një reagim të menjëhershëm, ndërsa Sadedini pritet të jetë në stol edhe ndaj Tiranës. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online