Browsing Category

Kategoria Superiore

Rikthehet Plaku

Sulmuesi, Sebino Plaku është rikthyer në seancën e djeshme stërvitore. Pukjani ka bërë stërvitje të…

“Çështja” Sukaj

Shkodrani ka humbur golin dhe nuk ishte në formacion në ndeshjen kundër Kukësit. Marrëdhëniet me Starovën…