Browsing Tag

Tifozet

VIDEO | Shumë tym dhe një mesazh, Fanatics ndezin finalen

Finalja e Kupës së Shqipërisë ka nisur në një atmosferë të vakët. Nuk mungojnë grupimi “Fanatics”, ndërsa në një numër më të vogël gjenden tifozët verilindorë. Ultrasit bardheblu nuk i kanë kursyer tymueset në fillim të sfidës. Ata kanë…

Në Shijak e kanë me Disiplinën: Vazhdon masakrimi!

Pas publikimit të masave ndëshkimore të Komisionit të Displinës në FSHF, tifozët e Erzenit kanë dalë me një deklaratë të shkurtër në rrjetet sociale, teksa e quajnë një masakrim dënimin që i është bërë trajnerit të portierëve në këtë…

Momente të vështira në Berat, apel i Tomorit

Tomori nuk ia doli të evitonte humbjen në shtëpi kundër Apolonisë në fundjavë. Ekipi fierak fitoi 1-4, duke i zhytur vendasit në vendin e fundit të Grupit B në Kategorinë e Parë. Ekipi beratas ndodhet në kuotën e 10 pikëve, po aq sa ka…

Fiorentina “pa tifozë”, ultrasit me protesta masive!

Largimi i Stefano Piolit dhe emërimi i Monteles, mungesë transparence, klub që vetëm shet dhe nuk mban asnjë lojtar, shpenzon shumë pak, nuk lufton për asgjë serioze: Këto arsye kanë bërë që tifozët e Fiorentinës të organizohen dhe të bëjnë…

Rikthehen koret ofenduese, tifozët kapen me Panuçin

Pak minuta pas pësimit të golit të dytë, një pjesë e tifozëve në “Loro Boriçi” filluan të bënin kore ofenduese ndaj trajnerit Kristian Panuçi. E njëjta gjë ndodhi dhe gjate ndeshjes ndaj Skocisë po në të njëjtin stadium disa muaj më parë.…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online