VIDEO | Shumë tym dhe një mesazh, Fanatics ndezin finalen

0

Finalja e Kupës së Shqipërisë ka nisur në një atmosferë të vakët. Nuk mungojnë grupimi “Fanatics”, ndërsa në një numër më të vogël gjenden tifozët verilindorë.

Ultrasit bardheblu nuk i kanë kursyer tymueset në fillim të sfidës. Ata kanë shpalosur edhe një pankartë pankartë të madhe, ku shkruhet: Përveç ngjyrave tua, asgjë tjetër n’bot.

Megjithatë, festa ka marrë ngjyrat blu. Vasil Shkurtaj ka gjetur shumë shpejt golin e avantazhit në minutën e tretë dhe Kukësi kryeson me rezultatin 1-0.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.