Browsing Category

Kombëtarja

Rumania “sfumon” Zvicrën

Skuadra rumune ka bërë një ndeshje shumë të mirë duke “shtangur” helvetët që vetëm në minutat e fundit reaguan.…

Duart në kokë…

“Tirana Fan Zonë” ka qenë e tejmbushur gjatë ndeshjes së Shqipërisë dhe Francës. Nga një atmosferë elektrizuese te…

Ajeti me ekip të ri?

Mbrojtësi Arlind Ajeti ka mbyllur një sezon të mirë me skuadrën e Frosinones, jo në aspektin ekipor, por në atë…