Përfundon operimi i Armando Brojës, sulmuesi jep lajmin e mirë për të gjithë tifozët shqiptarë

Armando Broja pësoi një dëmtim serioz në miqësoren ndaj Aston Vilës, atje ku këputi ligamentin. Ky është dëmtimi më i rëndë për një futbollist teksa pritet që të rikthehet në maj në fushën e blertë, në rastin më të mirë.

Lojtari ka njoftuar në rrjetet sociale se e ka përfunduar me sukses operimin në mëngjesin e sotëm. Një lajm i mirë për të gjithë tifozët shqiptarë që e presin me padurim kthimin e tij dhe duan që ta shohin në kualifikueset e Europianit. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online