Do të mësonte nga një prej më të mirëve, ekipi i sulmuesit të Shqipërisë kërkon Luis Suarezin

Luis Suarez është lojtar i lirë këtë merkato dhe po shqyrton ofertat për të ardhmen e tij. I interesuar për shërbimet e tij është edhe klubi arab Al Khaleej, i cili i ka ofruar një kontratë 18 mujore dhe një pagë prej 6 milionë dollarë.

Pjesë e klubit arab është edhe Sokol Cikalleshi, i cili do të kishte mundësinë “të vi.dhte” sekretet nga një prej sulmuesëve më të mirë në botë të momentit. Por Luis Suarezi ka një marrëveshje verbale me Gremion dhe duket se e ardhmja e tij do të jetë në Brazil./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online