Browsing Category

Futboll Bota

Ronaldo zbulon idhujt e tij

Ylli i Real Madridit, Kristiano Ronaldo, nuk është aspak modest për veten dhe e thotë me gjithë dëshirën e tij se…

Pesë herë “thank you”!

Kush tha se Ranieri nuk e ka ndjekur takimin mes Çelsit dhe Totenhamit? Nëse keni pasur dyshime për këtë ka qenë…