“Vllaznia ka lojtarë që luftojnë për çdo top”, mbrojtësi i AEL: Dua të thërras tifozët…

Mbrojtësi i AEL, Teixeira, ka folur përpara ndeshjes që ekipi qipriot do të ketë me Vllazninë. Futbollisti portugez ka dëshmuar seriozitetin dhe mënyrën sesi rivalët i kanë marrë shkodranët. Teixeira vlerësojë lart faktin se te Vllaznia ka futbollistë që luftojnë për çdo top.

“Ne presim ndeshje të vështirë. Vllaznia ka lojtarë që luftojnë për çdo top. Nê sulm janë të fortë. Duhet të jemi serioz dhe të zbatojmë detyrat e trajnerit. Dua të thërras tifozët që të vijnë dhe të na japin ndihmën e madhe. Nuk ka rival të lehtë. Nëse jemi të fokusuar, jemi mê pranë rezultatit pozitiv”, tha Andre Teixeira. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online