VIDEO/ “Nuk shkoj dot as në supermarket”! Lionel Mesi paguan çmimin e famës, pushtohet nga tifozët

0

Një vit më parë për ” The Goal” Messi deklaroi se ishte shumë e vështirë për të, të dilte vetëm në supermarket, pasi me mijëra fansa kërkojnë aurograf. Argjentinasi vazhdon të mos gjejë qetësi dhe në momente relaksuese. Pasi fitoi Kupën e Amerikës, sulmuesi i Barcelonës ishte duke festuar me familjen e tij në një restorant luksoz në Miami në SHBA.

Vetëm për pak çaste, mijëra tifozë dhe ndjekës të Lionel Messit pushtuan restorantin për t’i kërkuar një autograf. Pasi doli nga restoranti, Lionel Messi u shoqërua nga badigardët në mënyrë që të shmangeshin grumbullimet dhe trazirat. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.