Zyrtare/ Zhgënjeu të gjithë tifozët në Europian! Fanella e Barcelonës është bërë “peshë e lehtë”, vjen Memphis Depay

Fanella e Barcelonës është kthyer në “peshë të lehtë” dhe mund të vishet nga shumë lojtarë, pavarësisht cilësive të tyre. Nëse më herët duhet të kishe dëshmuar vlerat dhe CV të ishte e pasur me trofetë e fituar, tashmë me katalanasit duket se ka ndryshuar historia. Memphis Depay është afrimi i fundit, ndërsa shumë tifozë pyesin: “A e meriton këtë fanellë?”.

Dëshmia e fundit tregon tërësisht të kundërtën. Depay ishte një prej zhgënjimeve të mëdha në Europianin që lamë pas. I vetmi rast kur sulmuesi 27-vjeçar shkëlqeu ishte me Maqedoninë e Veriut, ndërsa në thuajse gjithë takimet e tjera nuk arriti të bënte diferencën. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online