Bejl ndan Realin në dy kampe, Ramos kundërshton Modriç

Garet Bejl ka shkaktuar shumë debate. Siç raportohet nga mediet spanjolle, edhe lojtarët e ekipit kanë…

Kalimi i mundshëm i Modriç tek Inter? Vendoset e ardhmja e kroatit

Luka Modriç vendos për të ardhmen e tij

Ka një çështje te Reali, Modriç përçan drejtuesit me Zidanin

Jo gjithmonë mendimet e trajnerëve me ato të drejtuesve të klubit janë në unison. Kështu po…

Reali e nis me spastrime, një ushtri e tërë drejt largimit

Real Madridi është në prag të  një revolucioni të madh. Zidan pritet të bëjë një spastrim…

Nuk ka më telenovela me Modriç, kroati merr vendimin final

Luka Modriç e ka të qartë të ardhmen e tij. Nga Spanja vjen lajmi që kroati…

Interi merr goditje dhe nga Madridi, Modriç gjithnjë e më larg

Luka Modriç u përfol verën e vitit që lamë pas për një transferim të bujshëm drejt…

Modriç nuk di të ndalet, tjetër çmim për kroatin

Luka Modriç është kurorëzuar mbrëmjen e kaluar me çmimin lojtari më i mirë kroat i vitit…

Festë dhe skandal, Vaskez kapet me Modriç: Pse nuk më pason topin kroat m… ?!

Reali i Madridit fitoi për herë të tretë rresht Botërorin për Klube, duke mposhtur në finalen…

VIDEO | Modriç me “magnet në këmbë”, shijoni lëvizjen fantastike!

Reali i Madridit e nisi me fitore kompeticionin e Botërorit të klubeve, duke mposhtur japonezët e…

Modriç dhe Kurtua e kapin me Simeonen: Populist, ja pse e sulmon Realin

Atletiko e Madridit arriti një fitore me shumë rëndësi përballë Vajadolidit në transfertë, ndërsa Diego Simeone…

Modriç kritikon Mesin e Ronaldon: Nuk i kuptoj! Ja përse e meritoj Topin e Artë

Kristiano Ronaldo dhe Lionel Mesi nuk ishin të pranishëm në ceremoninë e Topit të Artë që…

Ibra “thumbon” Realin dhe Ronaldon: E kuptuam që Mesi paska rivalizuar me… Perezin!

Luka Modriç u shpall fituesi i “Topit të Artë” në këtë vit. Një vendim i tillë…

Zbulimi i Modriç dhe “profecia” e realizuar e Zidan!

“Mesi dhe Ronaldo kanë ruajtur një nivel të “çmendur” në 10 vitet e fundit, por në…

ZYRTARE: Modriç zbret nga “froni” Mesin dhe Ronaldon

“Topi i Artë” rikthehet në Ballkan pas 24 vitesh. Hristo Stoiçkov ishte “gjaknxehti” i fundit që…

Të rejat e “Topit të Artë”: Ndryshime në pod, fitues shpallet… Luka Modriç!

Pak ditë kanë mbetur deri në shpalljen e fituesit të “Topit të Artë”, ndërsa ceremonia dhe…

Modriç “injorohet” nga Perez, buzëqesh Interi

Florentino Perez ka vendosur të nisë një fushatë rinovimesh te Reali i Madridit. Plani është gati…

VIDEO | Djaloshi me sindromën “Down” nuk e harron, emocionohet Luka Modriç!

Përveçse një lojtar i mrekullueshëm në fushën e blertë, Luka Modriç është dhe një person me…

Rrëfimi 360 gradë i Modriç: CR7, Mbape dhe Topi i Artë

Luka Modriç është një nga ata futbollistë, për të cilët ndjen vetëm admirim dhe kënaqësi kur…

Modriç e pranon: Atmosferë jo e mirë në ekip, mungesa e golave problem

Atmosfera te Real Madrid nuk është e mirë dhe një gjë të tillë e ka pranuar…

I zakonshmi Bekali: Dibala një xhuxh, Morutan më i fortë se Modriç

Xhixhi Bekali është një personazh i famshëm i botës së futbollit, i njohur për deklaratat e…

Kritika e Shuker për dyshen Mesi-CR7: Duhet të jenë zotërinj edhe kur humbasin

Presidenti i Federatës Kroate të Futbollit, Davor Shuker,  është i lumtur për çmimin e fituar nga…

8 muaj burg për Luka Modriç, gjendet akordi

Merr fund “lufta” e Luka Modriç me autoritetet tatimore të Spanjës. Mesfushori i Real Madrid ka…

Lopetegui: Modriç, më i mirë se Ronaldo dhe Mesi!

Julen Lopetegui e ka nisur sezonin në mënyrë të mirë deri diku, pasi llogarisim këtu humbjen…

Vera e paharrueshme e Luka Modriç: Botërori më rraskapiti totalisht

Luka Modriç dhe Kroacia e tij zhvilluan një Botëror fantastik, duke i kaluar parashikimet. Djemtë e…

Topi i Artë “përçan”madrilenët, Isko e Kasemiro zbulojnë “votën”  

Reali mund 3-0 Romën në ndeshjen e parë të grupeve në Champions League, ndërkohë që mesfushori…

Real Madrid, Modriç gjobitet përsëri nga autoritet tatimore spanjolle

Leo Mesi, Kristiano Ronaldo, Marselo, Zhoze Murinjo dhe… Luka Modriç. Kroati i Realit të Madridit është…

Modriç sqaron “rrëmujën”: Ju tregoj mesazhin e Ronaldos!

Luka Modriç i ka dhënë fund çështjes së mungesës së Kristiano Ronaldos në ceremoninë e çmimeve…

Lopetegui snobon Ronaldon: Modriç, më i miri në botë!

Hulen Lopetegui është në krye të Realit të Madridit dhe detyra e tij më e vështirë…

Rakitiç “tradhton” Mesin: Modriç tani është lojtari më i mirë në Spanjë

Intervista e Ivan Rakitiç me gazetën kroate “Novi List” ka shkaktuar jo pak polemika në Barcelonë.…

Përplasja Real-Inter, FIFA merr vendimin për çështjen Modriç

Luka Modriç u kthye në një telenovelë gjatë kësaj vere. Kroati kërkonte largimin për tek Inter,…

Kapiteni Serxho Ramos: Ronaldo? Lë të bëjë ç’të dojë… Modriç më i miri

Luka Modriç u shpall futbollisti më i mirë i vitit nga UEFA-s, por më shumë zhurmë…

Kaka flet për fituesin e Topit të Artë, “injoron” Mesin dhe Ronaldon

Mund të duket e pabesueshme, por lojtari i fundi që ka fituar Topin e Artë, përveç…

Kontaktoi Interin? Modriç nuk duron më: Marrëzia më e madhe në histori!

Mbas fjalëve që Luka Modriç kishte kontaktuar vetë zikaltrit për të tentuar transferimin te Interi, ka…

Fabio Kapelo: Modriç-Inter? Nëse ndodhte, Perez humbiste postin!

Fabio Kapelo tregon arsyet se pse presidenti i Realit bllokoi kalimin e Modriç te Interi. Trajneri…

Interi mund të ëndërrojë, menaxheri i Modriç e bën më krahë

Luka Modriç është në mes Realit dhe Interit. Së fundmi ka folur edhe agjenti i tij,…

Modriç pranë rinovimit, si e bindi Reali kroatin

Të gjithë të dashuruar me Luka Modriç. Interi e pret, ndërsa Reali insiston ta mbajë dhe…

Reali “presion” Interit: Doni Modriç? U marrim Ikardin

Reali i Madridit është hedhur në kundërsulm. Interi po tenton të sigurojë shërbimet e Luka Modriç,…

Reali bën gati milionat, 4 emra për të pasuar Modriç

Luka Modriç është vënë në pikëpyetje te Reali i Madridit, pasi Interi po mundohet ta “joshë”…

Plani kinez i Interit, si arrihet te Luka Modriç

Edhe pse Perez e Lopetegui e kanë bërë të qartë se nuk heqin dorë nga Luka…

Reali llogarit gjithçka, katër emrat që zëvëndësojnë Modriç

Reali vazhdon punën në merkato dhe ka një plan nëse largon Luka Modriç. Nëse kroati largohet,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online