Browsing Category

Kategoria Superiore

Demi: E mundim Skënderbeun!

Presidenti i “demave”: Besoj se do i mundim korçarët. Jemi deri në fund në garën për titull Presidenti i…

Abilaliaj gezon Skenderbeun

Arber Abilaliaj jep nje lajm te mire per Skenderbeun. Sulmuesi vlonjat ka lene pas demtimin e gjate dhe i eshte…