Bejl jashtë grumbullimit, Zidan zbulon arsyen

Mungesa e Gareth Bejl në listën e të grumbulluarve për turneun miqësor “Audi Cup” solli shumë…

VIDEO | Konfirmohet lajmi i keq, 7 muaj jashtë për yllin e Realit

Një dëmtim i rëndë ka prishur astmosferën pozitive që mbizotëronte te Real Madrid para fillimit të…

Agjenti i Geret Bejl, çfarë sulmi ndaj Zidan!

Zinedin Zidan e la jashtë miqësores kundër Bajernit sulmuesin uellsian Geret Bejl dhe pas ndeshjes doli…

Zidan i befasuar nga talenti japonez, konfirmon një largim

Zinedin Zidan ka dalë në një konferencë për shtyp në kuadër të ndeshjeve miqësore që Real…

“Zidan më ndryshoi jetën, Ramos është një ikonë!”

Talenti i Real Madridit, Vinisiu Zhunior, ka folur sot për mediat iberike, ku nuk i ka…

VIDEO | Gol i çmendur, klasi nuk njeh moshë për Zidan!

Legjenda franceze, Zinedin Zidan, është nga njerëzit e paktë që ka qenë i suksesshëm si lojtar,…

Zidan e admiron, talenti 19-vjeçar i Realit nuk është në shitje

Trajneri francez i Real Madridit, Zinedin Zidan nuk dëshiron ta largojë mesfushorin 19-vjeçar spanjoll, Brahim Diaz,…

Zidan i dorëzuar: Nuk është çështja se nuk duam, thjesht nuk mundemi!

Reali i Madridit pësoi një humbje ditën e sotme ndaj Betisit në shtëpi, duke e mbyllur…

Fillon revolucioni i Realit, një emër i madh merr lajmin e trishtë

Revolucioni i Real Madridi po fillon. Krahas afrimeve që me siguri do të jenë të shumta,…

Transferimi i Pogbas në Madrid, Zidan flet për herë të parë për francezin

  Pol Pogba dhe kalimi i tij te Reali i Madridit duket thjesht një çështje kohe,…

Zidane: Tani e kuptoni të gjithë suksesin e Realit në Champions!

Trajneri francez, Zinedin Zidan, do të ketë një punë shumë të vështirë gjatë merkatos së verës,…

VIDEO | Ndeshja e rezervave, Diaz dhe Vajeho protagonistë

Real Madrid ka mundur 3 – 1 Vijarealin në takimin e zhvilluar sot në “Santiago Bernabeu”.…

“Bomba” e Realit, blen sulmuesin që ka mahnitur në Europa League!

Para pak kohësh bleu Militaon nga Porto, një qendërmbrojtës me të ardhme të shkëlqyer sipas specialistëve…

Merkato e Realit, zbulohet buxheti faraonik që Zidan ka në dispozicion

Zinedin Zidan do të ketë një punë të madhe gjatë merkatos së verës, për të rindërtuar…

Zidan shpërthen: E turpshme, kërkoj falje!

Reali i Madridit u mund të dielën në mbrëmje 1-0 në fushën e Rajo Vajekanos dhe…

E zbulojnë në Spanjë, Zidan nuk e vret mendjen për Champions-in

Reali i Madridit ka dominuar në sezonet e fundit në Champions League, ku fitoi 4 nga…

“Thikë pas shpine”, Zidan i tregon derën yllit të skuadrës

Me rikthimin e Zinedin Zidan në krye të Real Madrid shumë vetë prisnin që francezi të…

“Iki vetëm nëse ma kërkon Zidan”, te Reali tani ka një çështje!

Çështja se kush e meriton të jetë portieri titullar i Real Madrid ka kohë që zien.…

VIDEO | Zidan duron vetëm dy ndeshje, Valencia e mposht në “Mestalla”

Ka zgjatur vetëm dy ndeshje pathyeshmëria e Real Madrid nën drejtimin e të Zinedin Zidan. “Los…

Zidan: Ky sezoni më i mirë i Benzemasë! Ja pse luajti djali im

Zinedin Zidan habiti shumë vetë, teksa la në stol Keilor Navas në përballjen ndaj Hueskës. “Gardiani”…

Pogba: Të luash për Realin një ëndërr, sidomos tani me Zidan…

Mesfushori kampion bote, Pol Pogba është një nga emrat e përfolur për t’u transferuar te Reali…

VIDEO | Zidan debuton me fitore, buzëqeshin Isko e Bejl

Zinedin Zidan debuton me fitore, me Realin e tij që triumfon pastër ndaj Selta Vigos në…

Agjenti i Bejl: Nëse Zidan e lejon të luajë, ia kalon Ronaldos!

Agjenti i Garet Bejl, Xhonatan Barnet, është njeriu më i përfolur, për shkak se e ardhmja…

Zidan me pagë super, por nuk është ai “sheiku” te Reali

Zinedin Zidan është kthyer në Madrid, për të ringritur një skuadër të rrënuar dhe për të…

Një danez për Realin, Zidan është një admirues i mesfushorit

Reali i Madridit ka filluar të mendojë për sezonin e ardhshëm dhe objektivi i vetëm i…

E bujshme: Zidan kthehet te Reali!

Zinedin Zidane do të rikthehet në krye të bankinës së Real Madrid më pak se një…

Sezoni i fundit për Alegrin, Juve ka gati zëvendësuesin

Juventus ka në krye të pankinës prej kohësh Masimiliano Alegrin, konkretisht që nga viti 2014. Pavarësisht…

Zidan pranë Çelsit, francezi vendos tri kushte për Abramoviç

Pozitat e Maurcio Sarrit si trajneri i Çelsit janë lëkundur ndjeshëm pas rezultateve negative që skuadra…

Zidan drejt Londrës, bien kuotat në tregun e basteve

Maurisio Sarri dhe Çelsi, një martesë që duket se po dështon, sepse kriza ka nisur pak…

Mbape i “përbindshëm”, barazon rekordin e pesë legjendave në moshën 20-vjeçare

Kilian Mbape është futbollisti më premtues në futbollin europian dhe në grupmoshën e tij konkurrenca për…

Topi i Artë, formacioni ideal dhe rikthimi në “skenë” i babait, Enzo Zidan i thotë të gjitha

Enzo Zidan është i pandashëm nga qyteti i Madrid. Pas një eksperience të shkurtër në kampionatin…

Solari: Mos më krahasoni me Zidanin, situata është shumë e vështirë

Trajneri i ri i Real Madrid, Santiago Solari, ka folur para gazetarëve në daljen e për…

Njeriu i momentit, Asensio rrëfen këshillën e artë të Zidan

Markso Asensio ishte heroi i kombit spanjoll gjatë natës së djeshme. Paraqitja e fenomenale e 22-vjeçarit …

Rrëfehet Zidan: Çelësi i suksesit dhe arsyet e humbjes ndaj Juventusit në Bernabeu

Zinedin Zidan ka thyer heshtjen e tij disa mujore në një intervistë për “uefa.com”. Ish-trajneri i…

Kovaçiç “thumbon” Realin: Më në fund jam në një skuadër që më vlerëson

Mateo Kovaçiç do të luajë sezonin e ri te Çelsi pas një huazim 1-vjeçar nga Real…

Zidan: E di, ndaj PSG-së rrezikoj shkarkimin

Trajneri i Real Madridit, Zinedin Zidan, tsahmë po i humbet të gjitha, edhe tifozët, që e…

Zidan: Synimi ynë, pak vrap dhe shumë zotërim topi

Tekniku francez i Real Madridit, Zinedin Zidan, në një intervistë për Bein Sports, ka folur në…

Reali si “tank”, tani rigjen edhe Bejlin

Kampionati ka nisur ashtu si pritej për Realin, triumfues 3-0 në La Korunja, me gola nga…

Zidan kalon vetveten, më shumë trofe si trajner sesa futbollist

Statistika e frikshme e Zinedin Zidan: në një vit e gjysmë si trajner ka marrë në…

Zidan: Ronaldo 5 ndeshje, diçka nuk shkon

Nesër në mbrëmje Reali i Madridit do të presë Barcelonën në ndeshjen e kthimit në Superkupën…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online